Žádná položka
Okamžiky, kdy je potřeba dítko na chvíli zabezpečit a věnovat se jiné činnosti, zná každá maminka. Pro tyto chvíle je ideální mít v bytě nebo na zahra ...

Okamžiky, kdy je potřeba dítko na chvíli zabezpečit a věnovat se jiné činnosti, zná každá maminka. Pro tyto chvíle je ideální mít v bytě nebo na zahradě k dispozici dětskou ohrádku, v níž je dítě v naprostém bezpečí.

Velmi praktické jsou dětské ohrádky s matrací, které lze zakoupit hned v několika rozměrech. Výhodou je vysoká kvalita ohrádky, jež je vyrobena z borovicového masivu s povrchovou úpravou. Oceníte i kvalitní matraci, díky které je dítě neustále na měkkém povrchu. Povlak každé matrace lze navíc vyprat.

Zajistěte bezpečnost své ratolesti všude, kde se může ocitnout. U nás najdete i praktické zábrany ke schodištím a do dveří. Plápolající krb sice navozuje domácí pohodu, ale i toto místo se může stát pro vaše děťátko nebezpečné. Použijte kovovou zábranu ke krbu a můžete být zase v klidu.

Zobrazit popis
Skrýt popis

Nábytek

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Zahrada

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení