Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Rošty polohovací

Kvalitní postelové rošty jsou základem pro pohodlný a zdravý spánek. Existuje hned několik variant, ze kterých si můžete vybrat. Jednou z možností jsou polohovací rošty, které si můžete v případě potřeby nastavit podle situace a zajistit si tak ještě více pohodlí. Rošty polohovací mohou být ručně ovládané nebo na motorový pohon.

Zajistěte si ideální podmínky pro dokonalý spánek

Aby nic nebránilo dokonalému a zdraví prospěšnému spánku, je důležité zajistit si k tomu ideální podmínky. Postelové rošty polohovací vám jednoduše umožní nastavit si sklon matrace přesně tak, jak vám to vyhovuje. Díky tomu si tak můžete v posteli v lepší pozici přečíst knížku nebo spát s hlavou či nohami ve zvýšené poloze.

Motorové provedení pro pohodlnější nastavení

Jednou z variant jsou postelové polohovací rošty s motorovým pohonem. Ty jsou vhodné i pro dlouhodobě ležící osoby. Tyto rošty postelové mají i možnost určení tuhosti, a to díky zdvojeným lamelám. Rošty s motorovým polohováním vám zajistí příjemnější nastavení polohy matrace přesně podle vašeho gusta.

Elektrická varianta s dálkovým ovládáním

Vsaďte na elektrické polohovací rošty a zpříjemněte si nastavení vaší postele do příjemné polohy. Polohovací rošty s elektrickým motorem na dálkové ovládání nabízí možnost komfortního opření hlavy nebo umístění nohou do zvýšené pozice. Je určeno nejenom pro osoby se zdravotními obtížemi, ale také báječně poslouží k relaxaci.

Několik možností zvednutí

Užijte si příjemný a ničím nerušený spánek nebo jen tak relaxujte. Polohovací postelové rošty mají tu velkou výhodu, že umožňují nastavení zvýšené pozice hned na několika místech. Konkrétně si takový rošt můžete nadzvednout v oblasti hlavy, nohou a beder do takové pozice, která vám bude vyhovovat. 

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení