Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Poštovní schránky

V dnešním světě plném digitálních technologií si může zdát, že klasická poštovní schránka ztrácí na významu. Nicméně, s rostoucím množstvím online nákupů a potřebou bezpečného přijímání osobních dokumentů je kvalitní poštovní schránka nezbytnější než kdy jindy a ideální prvkem do zahrady nebo na dům. Poštovní schránky patří do výbavy každého domu či bytu. Jak takovou schránku vybrat, jaký materiál upřednostnit a na co se při výběru zaměřit vám poradíme dále v článku. Protože i taková obyčejná schránka na dopisy může mít různé vlastnosti. Vždy záleží na tom, jak, kde a k čemu chcete schránku využívat.

Venkovní poštovní schránky

Venkovní modely jsou navrženy tak, aby odolaly jakémukoli počasí, což znamená, že vaše pošta bude v bezpečí za všech okolností. Venkovní poštovní schránky se nejlépe hodí pod širé nebe. Pro venkovní prostředí - tedy umístění poštovní schránky na plot, na branku nebo na zeď - tyto modely se vyrábějí z odolného materiálu, aby vydržely rozmary počasí nebo nějaké ty škrábance.

Vnitřní poštovní schránky

Vnitřní poštovní schránky jsou ideální k umístění do společných prostor bytového domu nebo do chodby rodinného domu. Protože jsou schované uvnitř, nepotřebují být tyto schránky na dopisy tak odolné.

Univerzální schránka na dopisy a do sloupku

Venkovní i vnitřní schránka na dopisy se hodí jak na zahradu, na zeď, do chodby domu, tak i jako poštovní schránka na plot. Schránka může být v různém provedení, barvě a designu. Na zazdění jsou ideální volbou schránky na dopisy do sloupku. Při jejich výběru se zaměřte na hloubku, sklon, zda se pošta hází zepředu a vybírá vzadu (průchozí poštovní schránky), nebo se vhazuje i vybírá zepředu.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení