Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Plastové zahradní domky

Na zahradě se vždycky hodí nějaké ty šikovné úložné prostory pro uschování nejrůznějších věcí jako je sekačka, nářadí, kola, zazimovaný zahradní nábytek a spoustu dalších potřeb. K tomu jsou ideálním řešením zahradní domky. Ty jsou velmi praktické a zároveň mohou mít elegantní design. Jednou z možností jsou plastové zahradní domky. Ty jsou navíc i cenově dostupné. Všechny vaše potřeby, které venku pravidelně používáte tak snadno uklidíte a uložíte na jedno místo, kde budou chráněny před nepříznivými povětrnostními vlivy.

Široká nabídka velikostí a barevných variant

Plastový zahradní domek můžete snadno přizpůsobit volnému místu a potřebnému prostoru. Stačí si vybrat z několika dostupných velikostí. Zvolit si můžete z několika kombinací barev. Různé možnosti máte také, co se týče dveří. Ty mohou být jednokřídlé či dvoukřídlé. Zahradní domky plastové jsou vyrobené z odolných stěn, které perfektně vzdorují povětrnostním vlivům. 

Elegantní verze v podobě imitace dřeva

Perfektní volbou je také elegantní provedení, které přináší vzhled v imitaci dřeva. Takovéto domky zahradní jsou pak na první pohled k nerozeznání od těch dřevěných, ale na rozdíl od nich se jedná o výrazně levnější, a navíc i bezúdržbovou variantu. Jsou skvělým řešením do každé zahrady.

Miniaturní řešení pro různé drobnosti

Pokud hledáte jen menší úložné prostory, pak vsaďte na miniaturní řešení, které vám přinese zahradní skříňka s možností nainstalování polic. Ta se hodí pro uschování nejrůznějších drobností jako je nářadí, gril, drobný nábytek a další příslušenství. 

Oblíbený dřevoplast, který vás nadchne svými vlastnostmi

Kromě plastu to je i dřevoplast, ze kterého může být zahradní domek vyrobený. Ten vás nadchne svými vlastnostmi. Je odolný vůči vodě, UV záření i mechanickému poškození. Zároveň i na první pohled zaujme krásným designem.

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení