Rádi vám poradíme Po - Pá: 8:00 - 16:30 h
Rychlý dotaz

Napsali o nás na Heureka.cz

Zobrazit filtry

Paravány dřevěné

Hledáte možnost, jak oživit místnost, jako je ložnice nebo v ní oddělit prostor na pracovní a relaxační část? Nejen k tomuto účelu vám poslouží paravány dřevěné. Ty jsou zajímavým dekorativním prvkem inspirovaným Japonskem a splňujícími designovou a praktickou funkci. Vyberte si z dlouhé řady rozměrů a designů to pravé řešení pro vaši ložnici.

Praktické řešení do každého domova

Dřevné interiérové paravány přináší praktické řešení do každého domova. Hravě pomocí nich oddělíte prostor, a zatímco si třeba váš protějšek užívá ničím nerušeného spánku či odpočinku, vy můžete na opačné straně místnosti v klidu pracovat nebo si číst. Zároveň je také dřevěný interiérový paraván designovým prvkem, který místnost oživí a dodá jí na zajímavosti. 

Široký výběr rozměrů a designů

A pro jaký se rozhodnout? Možností se nabízí nespočetné množství. Tyto velice užitečné= a designové dřevěné paravány jsou totiž dostupné v rozmanitém provedení. Čeká tak na vás široký výběr rozměrů a designů. Dřevěný paraván do interiéru tak můžete snadno sladit s ostatním nábytkem a přizpůsobit jej tak velikosti dané místnosti. 

Šikovné provedení s policemi

Paravány dřevěné interiérové se mohou skládat z několika dílů. Díky tomu si je tak můžete přizpůsobit vašim potřebám. Některé varianty nabízí zajímavé provedení s policemi, na které si můžete odložit nejrůznější dekorační předměty nebo jiné věci. Nabízí se také možnost celodřevěného provedení nebo kombinace s látkou. 

Místo, kam umístit vaše oblíbené fotografie

Zajímavým dojmem pak působí paraván s fotografickými okny. Tento paraván do interiéru obsahuje velké množství okének s plexisklem, do kterého snadno umístíte libovolnou fotku. Díky tomu na vašich snímcích nebude ulpívat prach. Okénka se navíc dají otáčet o 360 stupňů.  

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení