ZRCADLO MABAI VE ZLATÉ BARVĚ
Nástěnné zrcadlo MABAI okouzlí svým jedinečným rámem, tvořeným mnoha různě velkými motýly ve zlaté barvě. Asymetrické uspořádání těchto elegantních křídlatých bytostí dodává zrcadlu nádech hravosti a originality.
 


RUČNĚ VYROBENÉ UMĚLECKÉ DÍLO
Každé zrcadlo je ručně vyrobeným mistrovským dílem. Jemný design rámu z masivního železa a pečlivé zpracování z něj činí sochařský vrchol, který upoutá pozornost v jakémkoli interiéru. Zlatý povrch rámu zrcadla MABAI září lesklým vzhledem, což přidává na jeho luxusním výrazu. Materiál je zpracován ve vysoké kvalitě, což zaručuje dlouhodobou odolnost a estetickou hodnotu.


VŠESTRANNÁ KOMPATIBILITA
Hravé zrcadlo se hodí k široké škále stylů bydlení a kusů nábytku, od klasického venkovského stylu až po luxusní prostředí. Jeho design je univerzální a snadno se kombinuje s dalšími dekoračními prvky.
 

TIP NA INTERIÉR
Pro dosažení harmonického konceptu bydlení zkombinujte kulaté nástěnné zrcadlo MABAI s dalšími dekorativními doplňky ve zlaté barvě a ladící konzolou. Vytvoříte tak stylový a koordinovaný vzhled vašeho prostoru. Zrcadlo je nejen praktickým, ale i dekorativním prvkem, který zvýrazní krásu vašeho domova a přinese do něj světlo a eleganci. 


TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva:
zlatá / stříbrná

Materiál:
kov / hliník / zrcadlové sklo

Rozměry:
šířka: 78 cm
výška: 78 cm
hloubka: 2 cm

průměr zrcadla: 43 cm


MONTÁŽ

Zboží je připraveno k okamžitému použití, protože je již smontováno. Bez složitého montážního procesu můžete ihned využívat všechny výhody tohoto produktu, což usnadňuje jeho začlenění do vašeho domácího prostředí.

Upozornění: Zrcadlo je ručně vyrobené. Může obsahovat drobné odchylky a nedokonalosti, díky nimž je každý exemplář jedinečný a nezaměnitelný. 

Parametry
BARVA ZlatáStříbrná
STYL Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní
ŠÍŘKA 79 cm
HLOUBKA 5 cm
VÝŠKA 79 cm
MATERIÁL Kov, MDF deska, Sklo
BARVA ZlatáStříbrná
STYL Art Deco, Orientální, Moderní, Elegantní
ŠÍŘKA 79 cm
HLOUBKA 5 cm
VÝŠKA 79 cm
MATERIÁL Kov, MDF deska, Sklo

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení