RUČNĚ VYROBENÉ UMĚLECKÉ DÍLO
Zrcadlo APATÉ je více než jen obyčejné zrcadlo - je to umělecké dílo, které do vašeho interiéru vnese nevšední šperk. Neobvyklý rám ve stříbrném květinovém designu dodává tomuto kulatému zrcadlu nejen punc elegance, ale také z něj činí jedinečný bytový doplněk. Četné květiny pečlivě vyraženy do hliníku vytvářejí obzvláště sochařský efekt mandaly, který oživí a zkrášlí každý prostor.VYSOKÁ KVALITA A LESKLÝ POVRCH
Zrcadlo APATÉ je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, což zajišťuje jeho odolnost a dlouhodobou trvanlivost. Stříbrný povrch rámu září lesklým vzhledem, což dodává zrcadlu luxusní vzhled a zvyšuje jeho estetickou hodnotu. Tento detail přispívá k vytvoření elegantního a sofistikovaného prostředí ve vašem domově.


VŠESTRANNÁ KOMPATIBILITA
Pro dosažení harmonického konceptu bydlení zkombinujte kulaté nástěnné zrcadlo APATÉ s dalšími dekorativními doplňky ve stříbrné barvě a ladícím konzolovým stolkem. Tím vytvoříte stylový a koordinovaný vzhled vašeho prostoru. Zrcadlo APATÉ lze umístit do různých prostorů vašeho domova, ať už jde o předsíň, obývací pokoj, ložnici nebo koupelnu. Jeho působivý design a jedinečný vzhled z něj činí dokonalý doplněk, který přitáhne pozornost a obohatí atmosféru každé místnosti. Kombinace s dalšími stříbrnými doplňky nebo nábytkem z našeho obchodu vytvoří harmonický a koordinovaný vzhled. 
 

TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva:
stříbrná

Materiál:
kov / zrcadlové sklo 

Rozměry:
šířka: 82 cm
výška: 82 cm
hloubka: 12 cm

 


MONTÁŽ

Zboží je připraveno k okamžitému použití, protože je již smontováno. Bez složitého montážního procesu můžete ihned využívat všechny výhody tohoto produktu, což usnadňuje jeho začlenění do vašeho domácího prostředí.

Upozornění: Zrcadlo je ručně vyrobené. Může obsahovat drobné odchylky a nedokonalosti, díky nimž je každý exemplář jedinečný a nezaměnitelný. 

Parametry
BARVA Stříbrná
STYL Art Deco, Orientální, Rustikální, Moderní, Barokní, Elegantní
ŠÍŘKA 82 cm
HLOUBKA 12 cm
VÝŠKA 82 cm
PRŮMĚR 82 cm
HMOTNOST 7 kg
MATERIÁL Kov, Sklo
BARVA Stříbrná
STYL Art Deco, Orientální, Rustikální, Moderní, Barokní, Elegantní
ŠÍŘKA 82 cm
HLOUBKA 12 cm
VÝŠKA 82 cm
PRŮMĚR 82 cm
HMOTNOST 7 kg
MATERIÁL Kov, Sklo

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení