-12%

Zahradní stan 3x3m modrá PREMIUM

Kód produktu: 2528515

Původní cena 7 843 Kč -12% 6 888 Kč S DPH Ušetříte 955 Kč

počet kusů
Dodání do 14 dnů
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Tento stan lze využít jako altán v zahradě, zastřešení pro bazén nebo jako místnost pro prodej na veletrzích (elegantní vzhled výstavních stanů přitahuje pozornost a přitahuje mnoho zákazníků). Je také ideální ochranou pro catering, firemní akce či jiné oslavy. 

Střešní krytina a boční stěny jsou vyrobené ze silného materiálu Oxford 820D s dodatečným povlakem z PVC. Střešní plachta je zakončena dekorativní bílou vložkou, která chrání před poškozením materiálu. Široká ozdoba kolem 33 cm - ideální pro umístění reklamy nebo loga.

Stan je 100% vodotěsný, všechny švy jsou strojově svařované. 

Montáž bočních stěn usnadňuje široký suchý zip umístěný ve spodní hraně střechy. Boční stěny jsou navzájem spojeny po celé délce, a to nejen s malými nestabilními vazy. To zajišťuje větší těsnost a trvanlivost, stejně jako estetický vzhled stanu.

Konstrukce je z vysoce kvalitní práškové oceli a má stabilní čtvercové profily o průměru 40 mm ( jsou mnohem odolnější než tradiční stany s profily 30 mm). Nohy jsou teleskopické pro snadné nastavení výšky a mají otvory pro ukotvení v zemi. 
Barva:
modrá

Rozměry:
výška: 3 m
šířka: 3 m 
délka: 3 m 
výška stran: 2 m 

Součástí dodávky je:

- sklopná střecha
- čtyři boční stěny - 2x s okny, 1 s dveřmi se zipem, 1x plná zeď 
- rámové, sledovací a napínací kabely
- pokyny pro montáž
- pouzdro

Dodáváno v demontu.