Kód produktu: RS-DKR031156

Upřesněte výběr produktu

BAREVNÁ VARIANTA

Bílá Bílá Zelená Zelená Šedá Šedá Bílá / červená Bílá / červená Bílá / zelená Bílá / zelená Bílá / zelená (střecha zelená) Bílá / zelená (střecha zelená) Bílá / modrá Bílá / modrá Bílá / šedá Bílá / šedá

Sleva 
-6%
34 010 Kč
35 990 Kč
S DPH
Tento produkt máte s dopravou zdarma
Rádi vám poradíme
Po - Pá 8:00 - 16:30 h

Popis produktu

Tento párty stan je ideální pro pořádání party na zahradě. Chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Hodí se pro konání firemní akce, svatby, veletrhu nebo oslavy narozenin. Stan můžete použít také k zastřešení venkovního bazénu.

Konstrukce je ze 100% pozinkované oceli. Stan se upevňuje k zemi pomocí robustních kovových kolíků přes patky na nohou konstrukce. Patky lze přišroubovat i do pevného podkladu (beton, dlažba) pomocí šroubů (šrouby nejsou součástí balení). Konstrukce je z tlustých trubek o průměru 38 mm.Konstrukce má dvojitou přídavnou střešní výztuhu pro zvýšení odolnosti střechy a má zesílené boční stěny a zvýšenou stabilitu díky hraně stěnové a podlahové konstrukce, kterou lze v případě potřeby smontovat pouze částečně.

Plachta je vyrobena z velmi pevného PVC materiálu o zesílené gramáži 580 g / m2, na vnitřní straně je opatřena trvanlivou síťovinou, srovnatelnou s plachtou na nákladních vozech. Plachta je opatřena ochrannou vrstvou laku, která zpomaluje hoření. Nákupem obdržíte certifikát o nákupu ohnivzdorného materiálu. Plachta takto upravená chrání před nečistotami, je ohnivzdorná, stoprocentně vodotěsná a její odolnost vůči UV záření a odolnost vůči povětrnostním podmínkám se zvyšuje o 30 %.

Střešní plachta se skládá z jedné části, což výrazně zvyšuje její těsnost a trvanlivost.

Stan má dva vchody se systémem ROLL UP umístěné na obou stranách, které jsou opatřeny silnými zipy. Tento jednoduchý systém otevírání a zavírání zajišťuje komfort každodenního používání.

Boční stěny lze namontovat jednotlivě a nabízí se tak několik variací v uspořádání stanu: od zcela uzavřeného po zcela otevřený. Stan si můžete přizpůsobit aktuálním potřebám a vytvořit si vchod z kterékoli strany stanu.


Velká panoramatická okna (130 x 145 cm) v každé boční stěně umožňují velmi dobré osvětlení.Barva:
bílá
bílá / červená
bílá / modrá
bílá / zelená (střecha bílá)
bílá / zelená (střecha zelená)
bílá / šedá
zelená
šedá

Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.

Materiál - varianta PREMIUM:
vyztužená pozinkovaná ocelová konstrukce
ohnivzdorná plachta z PVC materiálu cca 580 g / m2

Rozměry:
šířka: 5 m 
délka: 8 m
výška stran: 2 m
výška: 3 m
vstup: 380 x 200 cm

Dodáváno v demontu. V čem se liší stany označené jako KLASIK, EKONOMY, PREMIUM a PROFI?

KLASIK - ocelová konstrukce bez vyztužení, plachta z PE se strukturou a gramáží 240 g / m2
EKONOMY - vyztužená ocelová konstrukce, plachta z PVC se strukturou a gramáží 550 g / m2
PREMIUM - ocelová konstrukce s vyztužením střechy a s podlahovou konstrukcí, plachta z PVC se strukturou a gramáží 550 g / m2
PROFI - ocelová konstrukce s vyztužením střechy, s podlahovou konstrukcí a diagonálními podpěrami ve všech rohových prvcích, plachta z PVC se strukturou a gramáží 550 g / m2

Parametry

ŠÍŘKA
5 m
DÉLKA
8 m
VÝŠKA
3 m
VÝŠKA PO STŘECHU
2 m
MATERIÁL KONSTRUKCE
Pozinkovaná ocel
MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ
PVC (580 g / m2)
BARVA KONSTRUKCE
BARVA ZASTŘEŠENÍ
BOČNICE (SOUČÁST BALENÍ)
Ano
ODOLNOST PROTI DEŠTI
Ano
NEHOŘLAVÝ
Ano