- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 7 ks s poduškami polyratan / sklo Dekorhome
Zahradní jídelní set 7 ks s poduškami polyratan / sklo Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento zahradní jídelní set představuje dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti a stane se ústředním prvkem vaší zahrady, balkonu nebo terasy.
Zahradní židle jsou zhotoveny z robustního ocelového rámu proplétaného PE ratanem, který skvěle vzdoruje povětrnostním vlivům, takže jsou odolné vůči rzi a plísním a poskytnou vám dlouhá léta kvalitní relaxace.
Zahradní stůl má černou skleněnou desku s jednoduchými liniemi, která se snadno čistí a skvěle se hodí pro venkovní použití. Hliníkový rám navíc zajišťuje stabilitu a pevnost.
Hustě polstrované podušky vám poskytnou maximální pohodlí při sezení. Tento terasový jídelní set se vyznačuje lehkou konstrukcí, takže se dá snadno přesouvat z místa na místo.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
černá / akácie / krémová (černý stůl)
černá / krémová (černý stůl)
šedá / tmavě šedá (černý stůl)
šedá / akácie / tmavě šedá (černý stůl)
béžová / krémová (černý stůl)
hnědá / krémová (černý stůl)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / hliník / polyratan
černá / akácie / krémová + šedá / akácie / tmavě šedá ( masivní akáciové dřevo na područkách)
Rozměry stolu:
šířka: 190 cm
hloubka: 90 cm
výška: 74 cm
Rozměry židle:
šířka: 55 cm
hloubka: 58 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 39 / 45 cm
hloubka sedu: 46
výška sedu: 42 cm
tloušťka podušky na sedák: 4 cm
Hmotnost:
64 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 6 x židle, 6 x poduška na sedák
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 55 cm, 190 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 64 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x poduška na sedák, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm, 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 55 cm, 190 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 64 kg |
| MATERIÁL | Hliník, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x poduška na sedák, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm, 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní houpací lehátko D1845 sada 2 ks akácie Dekorhome
Zahradní houpačka CELEBES
Zahradní houpací lehátko Dekorhome
Zahradní houpací lehátko Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
2 728 Kč
Zelená
Není skladem
2 421 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
2 656 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
2 946 Kč
Zahradní houpačka masivní dřevo Dekorhome
Zahradní party stan TEKNO TYP 2
Přenosné ohniště s pohrabáčem Dekorhome
Přenosné ohniště s pohrabáčem Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
2 518 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
2 412 Kč
Venkovní koberec PP Dekorhome
Zahradní lenoška kov s patinou Dekorhome
Zahradní lenoška kov s patinou Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 714 Kč
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 888 Kč































Zboží ihned, platba za 14 dní