- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 5 ks polyratan / sklo
Zahradní jídelní set 5 ks polyratan / sklo
Telefonická objednávka
Vychutnejte si ve vašem venkovním bydlení dobré jídlo nebo odpolední čaj s tímto zahradním jídelním setem! Má elegantní design a stane se z něj ústřední bod vaší zahrady nebo terasy!
Praktický zahradní jídelní set má ocelový rám, což mu dodává na pevnosti a robustnosti. Zahradní židle jsou vyrobeny z voděodolného a bezúdržbového PE ratanu, jsou proto ideální pro použití venku. Ergonomický tvar a hustě polstrované odnímatelné podušky s pěnovou vycpávkou vám při sezení poskytnou maximální pohodlí.
Polyesterové potahy podušek a polštářů jsou nenáročné na údržbu a dají se jednoduše sejmout a vyprat. Hladká skleněná deska stolu, kterou bez námahy očistíte vlhkým hadříkem, se navíc skvěle hodí k servírování občerstvení a nápojů či k vystavení různých dekorativních předmětů.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čistění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
černá / tmavě šedá
hnědá / krémově bílá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / kov / sklo / látka (100% polyester)
Rozměry stolu:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 m
výška: 74 cm
Rozměry křesla:
šířka: 64 cm
hloubka: 65 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 54 cm
hloubka sedu: 49 cm
výška sedu: 41 cm
Hmotnost:
66,2 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 4 x židle, 4 x poduška na sedák, 4 x poduška na opěradlo
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 65 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 66,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 64 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 65 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 90 cm |
| HMOTNOST | 66,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x křeslo, 4x poduška na opěradlo, 4x poduška na sedák |
| ŠÍŘKA SEDU | 54 cm |
| HLOUBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní čajový stolek polyratan Dekorhome
Zahradní čajový stolek polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
740 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
877 Kč
Zahradní křeslo ZUZANA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 10 ks LUCIE Dekorhome
Zahradní sedací souprava 10 ks LUCIE Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
33 458 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
31 400 Kč
Šedá
Není skladem
29 918 Kč
Zahradní houpačka ZÁVĚSNÁ 6119
Zahradní houpačka ZÁVĚSNÁ 6119
Černá
Není skladem
3 187 Kč
Béžová
Skladem
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Zahradní barový set s poduškami 3 ks látka / polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
6 888 Kč
Černá
Není skladem
6 617 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 497 Kč
Zahradní houpačka 120 cm dřevo / látka / kov Dekorhome
Zahradní houpačka 120 cm dřevo / látka / kov Dekorhome
Černá
Není skladem
9 280 Kč
Zelená
Není skladem
9 100 Kč
Šedá
Není skladem
9 368 Kč
Červená
Není skladem
8 861 Kč
Krémová
Není skladem
9 137 Kč
Béžová
Není skladem
9 100 Kč
Modrá
Není skladem
9 100 Kč
Antracit
Není skladem
9 142 Kč
Vínová
Není skladem
9 100 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 302 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
9 100 Kč
Tmavě modrá
Není skladem
9 100 Kč
Dětský zahradní set se slunečníkem Dekorhome
Dětský zahradní set se slunečníkem Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
2 120 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 113 Kč
Červená
Dodání do 10 dnů
2 122 Kč
Žlutá
Dodání do 10 dnů
2 182 Kč






















Zboží ihned, platba za 14 dní