- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní jídelní sety
- Zahradní jídelní set 3 ks OBAX
Zahradní jídelní set 3 ks OBAX
Telefonická objednávka
ZAHRADNÍ JÍDELNÍ SET OBAX
Představujeme vám zahradní jídelní set OBAX – vašeho nového parťáka pro dokonalé letní večery! Představte si, že si užíváte svěží večerní vánek, zatímco se smějete s přáteli nebo rodinou u stolu plného dobrot. Set OBAX je ztělesněním pohodlí a stylu, které transformuje váš zahradní prostor na místo plné harmonie a pohody.
ODOLNOST A STYL
Každý detail zahradního jídelního setu OBAX byl pečlivě promyšlen, aby vám poskytl maximální komfort a funkčnost. Sada je vyrobena z kvalitní oceli, která zaručuje dlouhou životnost a snadnou údržbu.
VYBERTE SI SVŮJ STYL
S nabídkou tří barevných variant si můžete vybrat set, který nejlépe doplní váš balkón nebo terasu .Ať už se rozhodnete pro elegantní černou, osvěžující zelenou nebo klasickou bílou variantu, set OBAX dodá vaší zahradě šmrnc a styl.
- bílá
- zelená
- černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
FLEXIBILITA POUŽITÍ
Není nic jednoduššího než přemístit váš nový set OBAX tam, kde ho právě potřebujete. Díky snadnému skládacímu mechanismu je set mobilní a flexibilní – připraven na jakýkoliv spontánní piknik či večerní posezení pod hvězdami.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
ocel
Rozměry stolu:
šířka: 60 cm
hloubka: 60 cm
výška: 71 cm
Rozměry židle:
šířka: 42 cm
hloubka: 49,5 cm
výška: 81 cm
šířka sedu: 42 cm
hloubka sedu: 30 / 38 cm
výška sedu: 45 cm
Nosnost:
židle: 100 kg
stůl: 60 kg
Hmotnost:
15,5 kg
MONTÁŽ
Neztrácejte čas složitým skládáním a šroubováním – zahradní jídelní set OBAX přijde sestavený a připravený k okamžitému použití. Už žádné zbytečné starosti, jen čisté pohodlí.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 49,5 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 15,5 kg |
| NOSNOST | 60 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm, 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 71 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 49,5 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 49,5 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 71 cm, 81 cm |
| HMOTNOST | 15,5 kg |
| NOSNOST | 60 kg, 100 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 42 cm |
| HLOUBKA SEDU | 30 cm, 38 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ŠÍŘKA STOLU | 60 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 71 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 42 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 49,5 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 81 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní domek Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 4 ks JAROSLAVA Dekorhome
Černá
Není skladem
15 680 Kč
Černá / bílá
Není skladem
13 150 Kč
Antracit / šedá
Není skladem
12 536 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
10 218 Kč
Hnědá / zelená
Dodání do 10 dnů
11 454 Kč
Modrá / šedá
Není skladem
9 274 Kč
Modrá / černá
Není skladem
14 731 Kč
Hnědá / červená
Není skladem
14 133 Kč
Zahradní pohovka 2 ks DITA Dekorhome
Zahradní pohovka 2 ks DITA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 164 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
9 355 Kč
Zahradní pohovka se stříškou HELENA Dekorhome
Zahradní pohovka se stříškou HELENA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
8 585 Kč
Krémová
Není skladem
11 377 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní