- Domů
- Obývací pokoj
- Vitríny
- Vitrína LONGY REG1W
Vitrína LONGY REG1W
Telefonická objednávka
OBÝVACÍ SÉRIE LONGY
Vytvořte si domov, který působí příjemně a zároveň prakticky. Obývací sektor LONGY ve dvou barevných kombinacích vnáší do interiéru rovnováhu mezi jednoduchostí a stylem. Komponenty se objednávají jednotlivě, takže si sestavu můžete vyskládat dle vlastních potřeb i velikosti prostoru. LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru.
- kašmír / dub sonoma
- zelená / černá
Výběr varianty zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není dostupná, je momentálně vyprodána.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ
Nábytek je vyroben je z laminované DTD a fóliované MDF potažené PVC fólií, které spolu s jemným frézováním dotváří celkové zpracování nábytku. Jednotlivé prvky nabízejí různé možnosti uskladnění a organizace dle vašich potřeb. Nábytek stojí na nožičkách, které odlehčují celkový dojem a zároveň umožňují snazší úklid. Bezúchytková čela se skrytým seříznutím jsou praktickým řešením pro ty, kteří upřednostňují jednoduché linie a nenápadné zpracování. 
VITRÍNA REG1W
Vitrína LONGY REG1W nabízí svůj úložný prostor v podobě polic, které jsou ukryty za dvířky. Skleněná výplň dodává vitríně nádech elegance a luxusu. Dvířka se otevírají pomocí kovové úchytky, která je praktická a zároveň estetická.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná DTD / fóliovaná MDF / PVC fólie / sklo
Rozměry:
šířka: 61 cm
hloubka: 45 cm
výška: 152,5 cm
výška nožiček: 12 cm
Hmotnost:
40,5 kg
MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu. Určeno k jednoduché montáži podle přiloženého návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Longy |
| ŠÍŘKA | 61 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 152,5 cm |
| HMOTNOST | 40,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, PVC, Sklo |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET POLIC | 3 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.










Zboží ihned, platba za 14 dní