Telefonická objednávka
Tato dekorativní závěsná lampa v japonském stylu představuje ideální osvětlení pro všechny typy místností, jako jsou obývací pokoj, společenská místnost, ložnice, kancelář a všemožné další prostory.
Stínidlo z rýžového papíru má nerovná žebra z ocelového drátu, která zdůrazňují řemeslné provedení. Kulovou lampu dodáváme s dlouhou šňůrou a objímkou a plastovou podložkou pro zavěšení. K instalaci si můžete vybírat ze žárovek E27 různých barev, abyste si doma navodili ideální atmosféru klidu a pohody.
Lehká a jednoduchá konstrukce této závěsné lampy usnadňuje montáž na strop. Upozorňujeme, že žárovka není součástí balení.
Barva:
bílá
Materiál:
rýžový papír / plast
Rozměry:
průměr: 30 / 45 / 60 cm
výška: 26 / 41 / 56 cm
délka kabelu: 100 / 140 / 180 cm
Lampu nabízíme ve třech velikostech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
1,2 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 26 cm, 41 cm, 56 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Papír, Plast |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Pracovna / kancelář |
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| HLOUBKA | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 26 cm, 41 cm, 56 cm |
| PRŮMĚR | 30 cm, 45 cm, 60 cm |
| HMOTNOST | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Papír, Plast |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Stojan na víno na 120 lahví černá / šedá Dekorhome
Ručně pletený taburet Dekorhome
Dětská postel 80x160 borovice Dekorhome
Dětská postel 80x160 borovice Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 784 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 10 dnů
5 435 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
5 335 Kč
Taburet látka / dřevo Dekorhome
Taburet látka / dřevo Dekorhome
Hnědá
Není skladem
2 572 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 324 Kč
Zelená
Není skladem
2 561 Kč
Krémová
Není skladem
2 857 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
3 079 Kč
Vínová
Není skladem
2 669 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
3 025 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 997 Kč
Žlutá
Není skladem
2 531 Kč
Světle šedá
Není skladem
3 093 Kč
Relaxační křeslo látka / buk Dekorhome
Relaxační křeslo látka / buk Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 461 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 659 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
2 791 Kč
Fialová
Není skladem
2 995 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
2 805 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
3 472 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
2 669 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
2 667 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
2 699 Kč
Hořčicová
Dodání do 10 dnů
3 455 Kč
Světle šedá
Dodání do 10 dnů
2 621 Kč











