- Domů
- Kuchyň
- Jídelní židle a křesla
- Jídelní židle
- Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Jídelní židle 2 ks samet / kov Dekorhome
Telefonická objednávka
Tyto jídelní židle se stylovým a moderním designem budou praktickým doplňkem vašeho domova.
Tyto kuchyňské židle čalouněné sametem vám jistě přinesou optimální pohodlí při sezení.
Zlatý kovový rám a sedák z překližky zajišťují vysokou robustnost a stabilitu. Můžete si na nich vychutnávat večeři, číst si a odpočívat v obývacím pokoji.
Barva:
světle šedá
tmavě šedá
krémová
hnědá
tmavě zelená
růžová
žlutá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sametová látka (100% polyester) / kov / překližka
Rozměry:
šířka: 53 cm
hloubka: 52,5 cm
výška: 85 cm
šířka sedu: 45 cm
hloubka sedu: 42 cm
výška sedu: 41 cm
výška područek od sedáku: 13 cm
Hmotnost:
11 kg
Balení obsahuje:
2 x jídelní židle
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 53 cm |
| HLOUBKA | 52,5 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| HMOTNOST | 11 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Překližka |
| OBSAH SETU | 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 45 cm |
| HLOUBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Kuchyňská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Dodání do 14 dnů
21 350 Kč
Bílá / dub sonoma
Dodání do 14 dnů
21 350 Kč
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Závěsná lampa kov / mangovníkové dřevo Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 261 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
3 344 Kč
Stříbrná
Není skladem
3 261 Kč
Mosaz
Dodání do 10 dnů
3 226 Kč














Zboží ihned, platba za 14 dní