Telefonická objednávka
Toto stropní svítidlo ve stylu skutečných ozubených koleček a řetězu je navrženo tak, aby reflektovalo vaši odvahu a originalitu a bylo poutavým doplňkem vašeho interiéru.
Železné stínidlo s černou povrchovou úpravou skvěle zapadne do industriálního interiéru. Má patici E27 pro žárovku s maximálním výkonem 15 W. Můžete si vybrat a nainstalovat žárovky E27 různé barvy, a vytvořit si tak pohodovou a klidnou atmosféru. Upozornění: žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
černá
Materiál:
železo
Rozměry:
průměr: 45 / 65 cm
výška: 26 / 44 cm
celková délka: 78 / 116 cm
Lampu nabízíme ve dvou velikostech. Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
10 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Pracovna / kancelář |
| STYL | Industriální |
| ŠÍŘKA | 45 cm, 65 cm |
| HLOUBKA | 45 cm, 65 cm |
| VÝŠKA | 26 cm, 44 cm |
| PRŮMĚR | 45 cm, 65 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Závěsná |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní