- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 6+1 buk / látka / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jídelní set má elegantní a současný design, dokonale proto zapadne do každé moderní domácnosti, jídelny či komerční restaurace. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhled skvěle doplní celou řadu interiérových stylů.
Stolní deska je zhotovená z prémiové MDF s PVC, snadno se tedy čistí. Její úhledné linie navíc dodají vašemu stolování nádech elegance. Robustní bukové nohy zvyšují stabilitu jídelního stolu i jeho odolnost. Židle mají ergonomické sedáky s integrovaným zaobleným opěradlem, takže vám zaručí maximální pohodlí. Sedák i opěradlo jsou čalouněné kvalitním textilem, který je na dotek velmi měkký.
Náš set je ideální k pohoštění vaší rodiny a přátel.
Barva:
krémová / černá
šedohnědá taupe / černá
fialová / černá
tmavě zelená / černá
vínová / černá
černá / černá
tmavě hnědá / černá
hnědá / černá
tmavě modrá / černá
světle šedá / černá
tmavě šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
stůl: kov / MDF s PVC / bukové dřevo
židle: látka (100% polyester) / PP (polypropylen) / bukové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 120 cm
hloubka: 60 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 18 mm
Rozměry židle:
šířka: 50 cm
hloubka: 56 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
47,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 47,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 50 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 56 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 50 cm, 120 cm |
| HLOUBKA | 56 cm, 60 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 47,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 6x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 120 cm |
| HLOUBKA STOLU | 60 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 50 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 56 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty6
Stojan na víno na 35 lahví černá Dekorhome
Stojan na víno na 25 lahví jedlové dřevo Dekorhome
Stojan na víno na 108 lahví černá Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Barový set 3ks textil / dub Dekorhome
Hnědá
Není skladem
6 257 Kč
Černá
Není skladem
8 227 Kč
Zelená
Není skladem
7 097 Kč
Krémová
Není skladem
7 995 Kč
Modrá
Není skladem
7 486 Kč
Vínová
Není skladem
6 495 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
6 620 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 050 Kč
Žlutá
Není skladem
7 097 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 174 Kč
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / dub Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 736 Kč
Černá
Není skladem
11 547 Kč
Zelená
Není skladem
9 887 Kč
Krémová
Není skladem
9 164 Kč
Modrá
Není skladem
9 147 Kč
Vínová
Není skladem
8 438 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 324 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
11 210 Kč
Žlutá
Není skladem
8 261 Kč
Světle šedá
Není skladem
11 168 Kč
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 745 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
7 714 Kč
Zelená
Není skladem
9 301 Kč
Krémová
Není skladem
9 301 Kč
Modrá
Není skladem
9 196 Kč
Vínová
Není skladem
8 745 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
9 393 Kč
Tmavě šedá
Dodání do 10 dnů
8 537 Kč
Žlutá
Není skladem
8 850 Kč
Světle šedá
Není skladem
10 102 Kč

































Zboží ihned, platba za 14 dní