- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní nábytek z umělého ratanu
- Jídelní sety
- Zahradní jídelní set 5 ks polyratan černý Dekorhome
Zahradní jídelní set 5 ks polyratan černý Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento zahradní jídelní set představuje dokonalou kombinaci stylu a funkčnosti a stane se ústředním prvkem vaší zahrady, balkonu nebo terasy.
Zahradní židle jsou zhotoveny z robustního ocelového rámu proplétaného PE ratanem, který skvěle vzdoruje povětrnostním vlivům, takže jsou odolné vůči rzi a plísním a poskytnou vám dlouhá léta kvalitní relaxace. Područky jsou krásně zdobené masivním akáciovým dřevem s přírodní olejovanou úpravou a vyzařují rustikální kouzlo.
Zahradní stůl má skleněnou desku s jednoduchými liniemi, která se snadno čistí a skvěle se hodí pro venkovní použití. Hliníkový rám navíc zajišťuje stabilitu a pevnost. Hustě polstrované podušky vám poskytnou maximální pohodlí při sezení. Tento terasový jídelní set se vyznačuje lehkou konstrukcí, takže se dá snadno přesouvat z místa na místo.
Poznámka: Abyste prodloužili životnost vašeho zahradního nábytku, doporučujeme vám pravidelně ho čistit a nenechávat ho zbytečně venku nechráněný.
Čištění: Použijte jemný mýdlový roztok.
Skladování: Je-li to možné, skladujte ho na chladném a suchém místě v interiéru. Pokud výrobek skladujete venku, chraňte ho pod voděodolným krytem. Po dešti nebo sněžení setřete z povrchů přebytečnou vodu či sníh. Zajistěte dostatečnou cirkulaci vzduchu, aby se nábytek nepoškodil vlhkostí.
Barva:
černá / šedá / tmavě šedá
černá / černá / krémově bílá
černá / béžová / krémově bílá
černá / hnědá / krémově bílá
černá / černá / krémově bílá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
polyratan / kov / látka (100% polyester) / sklo / masivní akáciové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 150 cm
hloubka: 90 cm
výška: 74 cm
Rozměry židle:
šířka: 55 cm
hloubka: 58 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 39 / 44,5 cm
hloubka sedu: 46 cm
výška sedu: 42
výška područek: 62 / 65 cm
tloušťka podušek: 4 cm
Hmotnost:
49,9 kg
Dodáváno v demontu.
Balení obsahuje: 1 x stůl, 4 x židle, 4 x poduška na sedák
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 55 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 49,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Polyester, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm, 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Ratan |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický, Ratanový |
| ŠÍŘKA | 55 cm, 150 cm |
| HLOUBKA | 58 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 74 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 49,9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo, Polyester, Sklo, Umělý ratan |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 4x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 39 cm, 44,5 cm |
| HLOUBKA SEDU | 46 cm |
| VÝŠKA SEDU | 42 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, Ratan |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dvojitý slunečník 600 x 300 cm Dekorhome
Dvojitý slunečník 600 x 300 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
5 129 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
5 215 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
5 129 Kč
Modrá
Není skladem
5 539 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
5 431 Kč
Vínová
Není skladem
4 952 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
5 884 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
5 175 Kč
Zahradní houpačka VENEZIA
Skleník ke stěně polykarbonát Dekorhome
Modulární zahradní křeslo DITA Dekorhome
Modulární zahradní křeslo DITA Dekorhome
Šedá
Dodání do 10 dnů
3 409 Kč
Krémová
Dodání do 10 dnů
3 768 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks IRENA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks IRENA Dekorhome
Antracit / šedá
Není skladem
13 435 Kč
Bílá / antracit
Dodání do 10 dnů
15 257 Kč
Krémová / světle hnědá
Není skladem
16 179 Kč
Černá / antracit
Není skladem
13 611 Kč
Přírodní / krémová
Dodání do 10 dnů
13 765 Kč
Přírodní / šedá
Dodání do 10 dnů
13 665 Kč
Zahradní čajový stolek polyratan Dekorhome
Zahradní čajový stolek polyratan Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
740 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 190 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
877 Kč
Zahradní truhlík borovice Dekorhome
Zahradní truhlík borovice Dekorhome
Hnědá
Není skladem
3 444 Kč
Bílá
Není skladem
3 658 Kč
Černá
Není skladem
4 030 Kč
Šedá
Není skladem
4 207 Kč
Borovice
Není skladem
3 171 Kč
Zahradní sedací souprava 9 ks SOFIA Dekorhome
Zahradní sedací souprava 9 ks SOFIA Dekorhome
Šedá
Není skladem
35 039 Kč
Krémová
Není skladem
30 441 Kč






















Zboží ihned, platba za 14 dní