- Domů
- Kuchyň
- Jídelní sety
- Jídelní set 2+1 buk / látka / plast Dekorhome
Jídelní set 2+1 buk / látka / plast Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš jídelní set má elegantní a současný design, dokonale proto zapadne do každé moderní domácnosti, jídelny či komerční restaurace. Jeho jednoduchý a nadčasový vzhled skvěle doplní celou řadu interiérových stylů.
Stolní deska je zhotovená z prémiové MDF s PVC, snadno se tedy čistí. Její úhledné linie navíc dodají vašemu stolování nádech elegance. Robustní bukové nohy zvyšují stabilitu jídelního stolu i jeho odolnost. Židle mají ergonomické sedáky s integrovaným zaobleným opěradlem, takže vám zaručí maximální pohodlí. Sedák a opěradlo jsou čalouněné kvalitním textilem, který je na dotek velmi měkký.
Náš set je ideální k pohoštění vaší rodiny a přátel.
Barva:
krémová / šedá
šedohnědá taupe / šedá
fialová / šedá
tmavě zelená / šedá
vínová / šedá
černá / šedá
tmavě hnědá / šedá
hnědá / šedá
tmavě modrá / šedá
světle šedá / šedá
tmavě šedá / šedá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
stůl: kov / MDF s PVC / bukové dřevo
židle: látka (100% polyester) / PP (polypropylen) / bukové dřevo
Rozměry stolu:
šířka: 80 cm
hloubka: 80 cm
výška: 75 cm
tloušťka desky: 18 mm
Rozměry židle:
šířka: 50 cm
hloubka: 56 cm
výška: 84 cm
šířka sedu: 48 cm
hloubka sedu: 40 cm
výška sedu: 45 cm
Hmotnost:
24,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 50 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 56 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 24,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 50 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 56 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 50 cm, 80 cm |
| HLOUBKA | 56 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm, 84 cm |
| HMOTNOST | 24,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, MDF deska, Masivní dřevo, Polypropylen |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x židle |
| ŠÍŘKA SEDU | 48 cm |
| HLOUBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Masivní dřevo |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ŠÍŘKA STOLU | 80 cm |
| HLOUBKA STOLU | 80 cm |
| VÝŠKA STOLU | 75 cm |
| ŠÍŘKA ŽIDLE | 50 cm |
| HLOUBKA ŽIDLE | 56 cm |
| VÝŠKA ŽIDLE | 84 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Kuchyňská linka PERLA 260
Kuchyňská linka MARGARET 3 260
Kuchyňská linka AMANDA 260
Servírovací stolek SEMIR - POSLEDNÍ KUS
Servírovací stolek PASSAT
Barový set 3ks plast / dub Dekorhome
Barový set 5ks plast / dub Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Barový set 5ks textil / bílá Dekorhome
Hnědá
Není skladem
8 155 Kč
Černá
Není skladem
8 617 Kč
Zelená
Není skladem
9 241 Kč
Krémová
Není skladem
9 241 Kč
Modrá
Není skladem
8 594 Kč
Vínová
Není skladem
7 887 Kč
Šedohnědá taupe
Není skladem
8 676 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
8 678 Kč
Žlutá
Není skladem
7 729 Kč
Světle šedá
Není skladem
8 840 Kč

































Zboží ihned, platba za 14 dní