MATERIÁL A JEDINEČNOST 
Věšák z naší série ARTEMIS je vyrobena z broušeného teaku s podstavcem z recyklovaného, pískovaného teaku. Každý kus je unikátní, protože je vyroben z celého teakového stromu, což zajišťuje, že žádné dvě skříně nejsou stejné. Přirozené vlastnosti a tvar teakového dřeva dodávají každému kusu jedinečný charakter.
 


PRŮMYSLOVÝ DESIGN S PŘÍRODNÍM VKUSEM
Vešák kombinuje industriální design s přírodním vkusem, což ji činí ideálním kouskem nábytku pro ty, kdo hledají něco netradičního. Devět kovových háčků na černěném kovu je pevně připevněno na teakovém kmeni v nepravidelných rozestupech, což umožňuje snadné zavěšení vašich kabátů a bund.POVZBUDENÍ PŘÍRODNÍHO PROSTŘEDÍ
Povrch teakových kmenů je zpracován tak, aby vynikal každý půvabný dřevěný prvek, což dodává prostoru výrazný přirozený nádech. Tvar a směr růstu každého kmene je individuální, což znamená, že každý věšák na oblečení je opravdu jedinečný a neopakovatelný.
 


PERFEKTNÍ KOMBINACE S TEAKOVÝM NÁBYTKEM
Náš neobvyklý věšák na kabáty vypadá skvěle, když je kombinován s dalším teakovým nábytkem ve stylu přirozeného industriálního nádechu. Je to praktický i esteticky přitažlivý a zaujme každého, kdo váš domov navštíví. Přidejte unikátní a funkční prvek do vašeho interiéru s naším věšákem ARTEMIS.


TECHNICKÉ PARAMETRY

Barva:
černá / přírodní

Materiál:
masivní dřevo

Rozměry:
šířka: 35 cm
hloubka: 30 cm
výška: 200 cm


MONTÁŽ

Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

Důležitá poznámka: Jelikož se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné a rozměrové odchylky. Kresba dřeva se může lišit kus od kusu, takže je každý kus nábytku zcela jedinečný. Výběr kusu k dodání je náhodný.

Parametry
BARVA HnědáČerná
DEKOR Teakové dřevo
ŠÍŘKA 35 cm
HLOUBKA 30 cm
VÝŠKA 200 cm
HMOTNOST 9,8 kg
MATERIÁL Masivní dřevo
BARVA HnědáČerná
DEKOR Teakové dřevo
ŠÍŘKA 35 cm
HLOUBKA 30 cm
VÝŠKA 200 cm
HMOTNOST 9,8 kg
MATERIÁL Masivní dřevo

Nábytek

Zahrada

Designový nábytek

Osvětlení

Obývací pokoj

SEDACÍ SOUPRAVY

Kuchyně

Předsíň

Koupelna

Dětský pokoj

Ložnice

Pracovna

Velký výprodej nábytku

Skladovky

Náš blog a akce

Tyto stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto stránek s tím souhlasíte. Další informaceSouhlasímNastavení