- Domů
- Obývací pokoj
- TV stolky
- TV stolek LONGY RTV2K2So
TV stolek LONGY RTV2K2So
Telefonická objednávka
OBÝVACÍ SÉRIE LONGY
Vytvořte si domov, který působí příjemně a zároveň prakticky. Obývací sektor LONGY ve dvou barevných kombinacích vnáší do interiéru rovnováhu mezi jednoduchostí a stylem. Komponenty se objednávají jednotlivě, takže si sestavu můžete vyskládat dle vlastních potřeb i velikosti prostoru. LONGY se snadno přizpůsobí každému typu interiéru.
- kašmír / dub sonoma
- zelená / černá
Výběr varianty zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není dostupná, je momentálně vyprodána.

PRECIZNÍ ZPRACOVÁNÍ
Nábytek je vyroben je z laminované DTD a fóliované MDF potažené PVC fólií, které spolu s jemným frézováním dotváří celkové zpracování nábytku. Jednotlivé prvky nabízejí různé možnosti uskladnění a organizace dle vašich potřeb. Nábytek stojí na nožičkách, které odlehčují celkový dojem a zároveň umožňují snazší úklid. Bezúchytková čela se skrytým seříznutím jsou praktickým řešením pro ty, kteří upřednostňují jednoduché linie a nenápadné zpracování. 
TV STOLEK RTV2K2So
TV stolek LONGY RTV2K2So nabízí svůj úložný prostor v podobě dvou výklopných skříněk, otevřeného úložného prostoru s policí a dvou zásuvek. Umožňuje pohodlné uspořádání mediálních zařízení, kabelů a příslušenství, přičemž otvor pro vývod kabelů zajišťuje čistý a uklizený vzhled bez zbytečného zamotání kabelů.
TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
laminovaná DTD / fóliovaná MDF / PVC fólie
Rozměry:
šířka: 206 cm
hloubka: 45 cm
výška: 54 cm
výška nožiček: 12 cm
Hmotnost:
47 kg
MONTÁŽ
Dodáváno v demontovaném stavu. Určeno k jednoduché montáži podle přiloženého návodu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| KOLEKCE NÁBYTKU | Longy |
| ŠÍŘKA | 206 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| HMOTNOST | 47 kg |
| MATERIÁL | DTD deska, MDF deska, PVC |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| POČET ŠUPLÍKŮ | 2 |
| POČET POLIC | 1 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní