- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Stropní bodové svítidlo GLOSSY
Stropní bodové svítidlo GLOSSY
Kód produktu: CA-92-97449
Telefonická objednávka
Elegantní stropní bodová lampa GLOSSY je zdobená drobnými krystaly, které mají vysokou průhlednost a zajišťují tak maximální využití světelného zdroje. Lampa se dá nastavit a otočit podle potřeby do všech možných směrů.
Kombinujte lampu s ostatními ze série.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
mosaz / měďená
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 37 cm
hloubka: 8 cm
výška: 17 cm
průměr stínidla: 7 cm
typ patice: G9 max. 40W
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Koupelna |
| DEKOR |
|
| STYL | Art Deco, Moderní, Elegantní |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 37 cm |
| HLOUBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 17 cm |
| HMOTNOST | 0,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | G9 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnná bodová lampa GLOSSY
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 357 Kč
376 Kč
489 Kč
Přidat do oblíbených
Stropní bodové svítidlo GLOSSY
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 062 Kč
1 118 Kč
1 445 Kč
Přidat do oblíbených
Barová židle H113
Skladem
u vás do 25.05.2026
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 1 891 Kč
1 990 Kč
2 155 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek EBES Dekorhome
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 3 791 Kč
3 990 Kč
5 238 Kč
Přidat do oblíbených
2-místná pohovka CAROS 2
Dodání do 10 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 14 931 Kč
15 717 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek AMDAS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 5 311 Kč
5 590 Kč
7 320 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek AMIDAS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 4 646 Kč
4 890 Kč
6 380 Kč
Přidat do oblíbených
Odkládací stolek AMDAS Dekorhome
Dodání do 14 dnů
JARO5
EXTRA SLEVA -
5%
Cena s kódem 4 361 Kč
4 590 Kč
5 977 Kč
Přidat do oblíbených



