- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Stropní bodové světlo AMOR
Stropní bodové světlo AMOR
Telefonická objednávka
Jednoduché a jedinečné svítidlo ze série AMOR. Je vyrobené z kovu a dostupné ve třech barevných provedeních. Nastavitelné stínidla ve tvaru kužele umožní maximální přizpůsobení dle potřeb. Je vynikající volbou prakticky do všech místností.
Doporučujeme kombinovat s dalšími světly ze série.
Žárovky nejsou součástí dodávky.
Barva:
žlutá
mentolová
růžová
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 42 cm
hloubka: 10 cm
výška: 18 cm
závit pro žárovku: E14
napětí: 230V / 50Hz
Hmotnost:
0,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Ložnice, Kuchyně, Dětský pokoj, Chodba / Předsíň, Koupelna |
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 42 cm |
| HLOUBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 18 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 2 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Nástěnné světlo AMOR
Nástěnné světlo AMOR
Růžová
Dodání do 14 dnů
336 Kč
Mentolová
Dodání do 14 dnů
336 Kč
Žlutá
Skladem
286 Kč
Postel OLJE 14
3-místná pohovka CAROS 3
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Postel s výsuvnými přistýlkami FLOPY
Bílá
Dodání do 14 dnů
8 590 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
8 050 Kč
Boxspringová postel LYDIA 90
Jídelní křeslo K517
Rozkládací jídelní stůl DIUNA CERAMIC 240
Stropní světlo COLLY 2xGU10
Stropní světlo COLLY 2xGU10
Bílá
Dodání do 14 dnů
804 Kč
Černá
Dodání do 14 dnů
804 Kč
Mosaz
Dodání do 14 dnů
1 118 Kč





