- Domů
- Osvětlení
- Stropní světla
- Stropní bodová lampa ARENA
Stropní bodová lampa ARENA
Telefonická objednávka
Svítidlo ARENA s nastavitelnými stínidly je praktickým a funkčním osvětlením, které umožňuje snadné nastavení polohy světla podle aktuální potřeby. Může být skvělým osvětlením v obývacím pokoji, v pracovních prostorách, ložnici či jídelně.
Balení neobsahuje žárovky.
Barva:
zlatá patina
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 33 / 51 cm
výška: 8 cm
hloubka: 13 cm
Varianty:
rovná základna - 2 stínidla
rovná základna - 3 stínidla
Výběr varianty zvolte ve variantách produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
typ patice: 2 / 3 x E14 max. 40W
Hmotnost:
0,5 / 0,9 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Koupelna |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 33 cm, 51 cm |
| HLOUBKA | 8 cm |
| VÝŠKA | 13 cm |
| HMOTNOST | 0,5 kg, 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropní |
| POČET STÍNIDEL | 2, 3 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E14 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle 2 ks umělá kůže / chrom Dekorhome
Barová židle 2 ks umělá kůže / chrom Dekorhome
Hnědá
Není skladem
4 674 Kč
Bílá
Není skladem
4 524 Kč
Černá
Není skladem
5 562 Kč
Červená
Není skladem
4 127 Kč


















