- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl FRESNO
Rozkládací jídelní stůl FRESNO
Telefonická objednávka
Moderní rozkládací jídelní stůl nabídne jednoduchý užitný design, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.
Desku stolu z dýhované MDF lze rozložit do délky 210 cm, což zaručí dostatečný prostor pro Vaše pohodlné sezení. Ke stolu se tak usadí až 10 osob.
Čtyři kovové nohy jsou v černé barvě.
Barva:
dub / černá
dub artisan / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
MDF / dýha / kov
Rozměry:
šířka: 150 - 210 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
58 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 150 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 150 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 58 kg |
| MATERIÁL | Dýha, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Dýha, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo Dekorhome
Jídelní židle 2 ks ohýbané dřevo Dekorhome
Černá
Není skladem
7 043 Kč
Šedá
Není skladem
7 228 Kč
Krémová
Není skladem
7 896 Kč
Hnědá / krémová
Není skladem
7 164 Kč
Závěsná lampa s nastavitelnou výškou 2 ks kov Dekorhome
Závěsná lampa s nastavitelnou výškou 2 ks kov Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
1 830 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
1 902 Kč
Jídelní křeslo THEIA Dekorhome
Stropní lampa křišťál / chrom Dekorhome
Závěsná lampa černá Dekorhome
Jídelní židle samet / kaučukovník Dekorhome
Zrcadlo ASUEL
Prosklená komoda Dekorhome
Prosklená komoda Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 105 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
2 657 Kč
Šedá
Není skladem
3 124 Kč
Bílá lesk
Není skladem
3 293 Kč
Šedá lesk
Není skladem
3 552 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 657 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
2 956 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 623 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 403 Kč












Zboží ihned, platba za 14 dní