- Domů
- Zahrada
- Zahradní potřeby
- Dřevníky a koše na dřevo
- Stojan na dřevo JUCES
Stojan na dřevo JUCES
Telefonická objednávka
JUCES je velký stojan na dříví, který slouží jako praktický pomocník pro uskladnění a manipulaci se dřevem. Tento stojan nejenže plní svou funkci udržování pořádku, ale také přináší estetický prvek do vašeho prostoru. Kostru stojanu tvoří stabilní černá konstrukce z kovaného železa, která poskytuje pevnost a odolnost.
Nožičky stojanu zabraňují kontaktu dřeva se zemí, čímž zabraňují vlhnutí a zajišťují správné podmínky pro sušení.
Barva:
černá
Materiál:
kov
Rozměry:
šířka: 245 cm
hloubka: 34,5 cm
výška: 125 cm
Nosnost:
150 kg
Hmotnost:
10 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 245 cm |
| HLOUBKA | 34,5 cm |
| VÝŠKA | 125 cm |
| HMOTNOST | 10 kg |
| NOSNOST | 150 kg |
| MATERIÁL | Kov |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Dřevěný zahradní domek KANDERN 6 Dekorhome
Dřevěný zahradní domek KANDERN 6 Dekorhome
Šedá
Dodání do 60 dnů
57 528 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 5-6 týdnů
49 632 Kč




