- Domů
- Osvětlení
- Osvětlení podle místností
- Osvětlení do ložnice
- Stojací lampa TYDEUS Dekorhome
Stojací lampa TYDEUS Dekorhome
Telefonická objednávka
Designová stojací lampa TYDEUS oplývající přirozeným rustikálním šarmem má celkovou výšku 153 cm a spolu s ní si vnesete do domu skutečný trendy kousek.
Tělo lampy je vyrobeno z longanového masivního dřeva, které je ponechané ve své přirozené kráse. Celé svítidlo je laděno ve venkovském námořním stylu.
Dřevěný trám je vždy unikátně tvarovaný a u každé lampy odlišný. Stínidlo je kulaté lněné v bílé barvě. Součástí lampy je praktická odkládací polička v bílé barvě.
Upozornění: Každá lampa je jedinečná. Vzhledem k tomu, že se jedná o ruční práci a přírodní produkt, mohou se vyskytnout barevné odchylky, hrbolky nebo drobné rozměrové odchylky.
Vhodné pro žárovky energetických tříd A++ až E. Žárovky nejsou součástí balení.
Barva:
bílá / přírodní
Materiál:
dřevo longan / len
Rozměry:
šířka: 50 cm
hloubka: 50 cm
výška: 153 cm
průměr stínidla: Ø 55 cm
rozměr základny: 50 x 50 x 131,5 cm
délka kabelu: 210 cm
patice: 1x E27 max. 60 Watt
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| DÉLKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 153 cm |
| PRŮMĚR | 50 cm |
| HMOTNOST | 16,6 kg |
| MATERIÁL | Len, Látka, Masivní dřevo, Umakart |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Venkovský, Rustikální, Moderní, Industriální |
| ŠÍŘKA | 50 cm |
| HLOUBKA | 50 cm |
| DÉLKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 153 cm |
| PRŮMĚR | 50 cm |
| HMOTNOST | 16,6 kg |
| MATERIÁL | Len, Látka, Masivní dřevo, Umakart |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Pohovka AITHRA Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
27 590 Kč
Tyrkysová
Není skladem
26 259 Kč
Tmavě zelená
Dodání do 14 dnů
26 290 Kč








Zboží ihned, platba za 14 dní