Stojací lampa THIMBU Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní stojací lampa THIMBU zaujme na první pohled díky své velikosti. Stínidlo je vyrobené ze lnu v bílé / černé barvě, následuje stříbrné kovové tělo lampy zakončené bílým / černým mramorovým podstavcem. Lampa je výškově nastavitelná.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Dodávka je bez žárovek.
Barva:
bílá / stříbrná / bílý mramor
černá / stříbrná / černý mramor
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
len / kov / mramor
Rozměry:
šířka: 170 - 180 cm
výška: 170 - 200 cm
výška stínidla: 22
průměr stínidla: 45cm
průměr základny: 35 cm
světelný zdroj: 1 x E27 max. 60W
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 170 cm, 180 cm |
| VÝŠKA | 170 cm, 200 cm |
| PRŮMĚR | 35 cm, 45 cm |
| HMOTNOST | 21 kg |
| MATERIÁL | Kov, Len, Mramor |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Dvoumístná pohovka KARO 2 VELVET
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Béžová
Není skladem
17 970 Kč
Hořčicová
Není skladem
17 970 Kč
Bordó
Není skladem
17 970 Kč
Modrá
Není skladem
17 970 Kč
Zelená
Není skladem
17 970 Kč
Šedá
Dodání do 5-6 týdnů
17 970 Kč
Černá
Dodání 10-14 dnů
17 970 Kč
Cappuccino
Není skladem
17 970 Kč
Skořicová
Není skladem
17 970 Kč
Světle šedá
Není skladem
17 970 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní