Stojací lampa ANTERÓS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantní stojací lampa ANTERÓS zaujme na první pohled díky své velikosti. Stínidlo je vyrobené z manilského konopí a abaky, následuje kovové tělo lampy zakončené mramorovým podstavcem. Lampu nabízíme ve dvou barevných variantách: bílá / bílý mramor a černá / černý mramor.
Tato lampa má patice pro žárovky energetických tříd: A++ až E. Dodávka je bez žárovek.
Barva:
bílá / bílý mramor
černá / černý mramor
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
manilské konopí / abaka / kov / mramor
Rozměry:
šířka: 190 cm
hloubka: 45 cm
výška: 205 cm
délka kabelu: 200 cm
světelný zdroj: 1 x E27 max. 40W
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| URČENÍ DLE MÍSTNOSTÍ | Obývací pokoj, Ložnice, Chodba / Předsíň, Pracovna / kancelář |
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní |
| ŠÍŘKA | 190 cm |
| HLOUBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 205 cm |
| HMOTNOST | 22,5 kg |
| MATERIÁL | Abaka, Kov |
| TYP LAMPY | Stojací |
| POČET STÍNIDEL | 1 |
| ZÁVIT PRO ŽÁROVKU | E27 |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Závěsné světlo GITEGA Dekorhome
Závěsné světlo GITEGA Dekorhome
Černá
Není skladem
2 390 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
2 690 Kč
Stříbrná
Není skladem
2 489 Kč
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Jídelní stůl THOR 80 cm Dekorhome
Šedá
Není skladem
5 690 Kč
Přírodní dřevo
Dodání do 14 dnů
5 390 Kč
Dvoumístná pohovka KARO 2 VELVET
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Trojmístná pohovka CASTELLO 3 VELVET
Černá
Dodání do 5-6 týdnů
18 715 Kč
Zelená
Není skladem
18 715 Kč
Šedá
Není skladem
18 715 Kč
Cappuccino
Dodání do 5-6 týdnů
18 715 Kč
Béžová
Dodání do 5-6 týdnů
18 715 Kč
Modrá
Není skladem
17 970 Kč
Hořčicová
Není skladem
17 970 Kč
Světle šedá
Není skladem
17 970 Kč
Bordó
Není skladem
17 970 Kč
Skořicová
Není skladem
17 970 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní