- Domů
- Kuchyň
- Kuchyňské linky
- Kuchyňské série
- Line
- Spodní skříňka LINE D20
Spodní skříňka LINE D20
Telefonická objednávka
Moderní kuchyňská sestava LINE se stane středem vaší domácnosti. Je nadčasová, stylová a elegantní. Sestava LINE nabízí množství skříněk pro vytvoření kuchyně snů. Skříňky jsou vyrobené z kvalitní laminované DTD ve dvou barevných variantách: bílá / dub sonoma a dub sonoma / bílá vysoký lesk.
Skříňky disponují systémem tichého dovírání dvířek a šuplíků. Spodní skříňky jsou dodávané s pracovní deskou o síle 38 mm a spodním soklem.
Spodní skříňka LINE D20 nabízí otevřený úložný prostor v podobě polic.
Barva:
dub sonoma
bílý vysoký lesk
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
DTD laminovaná
Rozměry:
šířka: 20 cm
hloubka: 52,5 cm
výška: 82 cm
Hmotnost:
8,3 kg
Dodáváno v demontu. 
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 20 cm |
| HLOUBKA | 52,5 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOST | 8,3 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| VYSOKÝ LESK | Ano |
| TLOUŠŤKA PRACOVNÍ DESKY | 3,8 cm |
| SYSTÉM TICHÉHO ZAVÍRÁNÍ | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.







