- Domů
- Zahrada
- Slunečníky a zastínění
- Slunečníky
- Slunečník s ocelovou tyčí Ø 210 cm Dekorhome
Slunečník s ocelovou tyčí Ø 210 cm Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento elegantní slunečník vás ochrání před škodlivým UV zářením sluníčka a poskytne vám příjemný stín.
Stříška slunečníku je vyrobená z polyesteru, který je odolný vůči UV záření a nebledne. Poskytne vám optimální ochranu před sluncem a zároveň se snadno čistí.
Silná ocelová tyč je natřená v hnědém odstínu dřeva a spolu s 8 žebry zvyšuje stabilitu slunečníku a prodlužuje jeho životnost.
Jestliže bude slunečník vystavený hustému dešti, doporučujeme ho ošetřit impregnačním sprejem.
Barva:
krémová
světle hnědá (taupe)
antracit
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu.
Materiál:
ocel / 100% polyester
Celkové rozměry:
průměr: 210 cm
výška: 230 cm
kruhový průměr: 240 cm
Hmotnost:
2,5 kg
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Kulatý |
| ŠÍŘKA | 210 cm |
| HLOUBKA | 210 cm |
| VÝŠKA | 230 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| NAKLÁPĚCÍ | Ne |
| MATERIÁL KONSTRUKCE | Kov, Lakovaná ocel |
| MATERIÁL ZASTŘEŠENÍ | 100% Polyester |
| BARVA KONSTRUKCE |
|
| BARVA ZASTŘEŠENÍ |
|
| ODOLNOST PROTI DEŠTI | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Zahradní lehátko skládací akáciové dřevo / tmavě šedá Dekorhome
Stojan na slunečník ve tvaru vějíře 4 ks černá Dekorhome
Zahradní jídelní stůl JULIE
Zahradní jídelní stůl JULIE
Cappuccino
Skladem
Grafit
Skladem
Zahradní krb ocel Dekorhome
Zahradní jídelní set 8+1 polyratan
Zahradní jídelní set 6+1 polyratan
Zahradní jídelní set 6+1 polyratan
Hnědá
Dodání do 7 dnů
48 590 Kč
Šedá
Není skladem
48 590 Kč
Přírodní
Dodání do 7 dnů
48 590 Kč
Světle šedá
Dodání do 7 dnů
48 590 Kč












