- Domů
- Zahrada
- Grilování a piknik
- Kempingový nábytek
- Kempingové stoly
- Skládací zahradní stůl 60x80 cm
Skládací zahradní stůl 60x80 cm
Kód produktu: RP-483434
Telefonická objednávka
Praktický skládací stůl s deskou obdélníkového tvar bude ideální volbou pro rodinné kempování nebo zahradní party.
Stůl je stabilní, lehce udržovatelný, omyvatelný a skladný. Deska je vyrobena z plastu v antracitové barvě, nohy jsou kovové.
Barva:
antracit
Materiál:
plast / kov
Rozměry:
šířka: 80 cm
hloubka: 60 cm
výška: 68 cm
Nosnost:
30 kg
Hmotnost:
2,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Praktický |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 80 cm |
| HLOUBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 68 cm |
| HMOTNOST | 2,5 kg |
| NOSNOST | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Zahradní sedací souprava 5 ks SOFIA Dekorhome
Varianty produktu
Šedá
Není skladem
17 753 Kč
Krémová
Není skladem
13 887 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks SOFIA Dekorhome
Šedá
Není skladem
17 753 Kč
Krémová
Není skladem
13 887 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 13 887 Kč
16 166 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Varianty produktu
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
12 055 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
11 829 Kč
Zahradní sedací souprava 4 ks TATIANA Dekorhome
Hnědá / krémová
Dodání do 10 dnů
12 055 Kč
Hnědá / šedá
Dodání do 10 dnů
11 829 Kč
Dodání do 10 dnů
od 11 829 Kč
13 771 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní domek Dekorhome
Dodání do 10 dnů
od 7 477 Kč
8 419 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní taburet IRENA Dekorhome
Přijímáme předobjednávky
od 1 773 Kč
1 980 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní jídelní set 3 ks TRENTON BALCONY
Varianty produktu
Cappuccino
Není skladem
3 890 Kč
Grafit
Není skladem
4 290 Kč
Zahradní jídelní set 3 ks TRENTON BALCONY
Cappuccino
Není skladem
3 890 Kč
Grafit
Není skladem
4 290 Kč
Přijímáme předobjednávky
od 3 890 Kč
4 528 Kč
Přidat do oblíbených
Zahradní box na popelnice STORE IT OUT MIDI PRIME
Skladem
u vás do 08.05.2026
4 486 Kč
5 203 Kč
Přidat do oblíbených



