- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní pivní set - stůl a lavice
- Skládací zahradní pivní set D0010 Dekorhome
Skládací zahradní pivní set D0010 Dekorhome
Telefonická objednávka
Praktický pivní set 183 cm - robustní a odolný. Oproti běžným sestavám lze sadu rychle a snadno složit a rozložit a uložit, aby se ušetřilo místo do dalšího použití.
Ideální také na cesty: díky bočním madlům, nízké hmotnosti a sbalení do praktického kufru, se sada vejde téměř do každého auta a také se snadno přenáší.
Aby se zabránilo poškrábání podlahy, jsou nohy stolu a lavice opatřeny pryžovými podložkami, takže sestavu lze postavit i uvnitř.
Výhody sady:
- extra široká stolová deska 76 cm
- skládací s praktickým madlem
- lze jednoduše uloži pro úsporu místa
- s integrovanými gumovými podložkami
- vhodné pro vnitřní i venkovní použití
- nízká hmotnost
- snadno čistitelné povrchy
- rám z ocelových trubek s práškovým nástřikem
Barva:
bílá / černá
Materiál:
kov / plast
Rozměry stolu:
šířka: 183 cm
hloubka: 76 cm
výška: 74 cm
rozměry složeného stolu (D/Š/V): 91,5 x 76 x 9 cm
Rozměry lavice:
šířka: 183 cm
hloubka: 28 cm
výška: 44 cm
rozměry složené lavice (D/Š/V): 91,5 x 28 x 10 cm
Obsah balení:
- 1x stůl
- 2x lavice
Hmotnost:
stůl 12 kg / lavice 10 kg
Dodáváno sestavené.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 183 cm |
| HLOUBKA | 28 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| HLOUBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 183 cm |
| HLOUBKA | 28 cm, 76 cm |
| VÝŠKA | 44 cm, 74 cm |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| OBSAH SETU | 1x stůl, 2x lavice |
| HLOUBKA SEDU | 28 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| NASTAVITELNÁ VÝŠKA | Ne |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Jídelní, Zahradní |
| MATERIÁL DESKY | Plast |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| OTVOR PRO SLUNEČNÍK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty2
Stojan na slunečník S terrazzo / kov Dekorhome
Stojan na slunečník S terrazzo / kov Dekorhome
Bílá
Není skladem
2 565 Kč
Černá
Není skladem
2 278 Kč
Šedá
Není skladem
2 281 Kč
Zahradní slunečník s LED světly Ø 400 cm Dekorhome
Zahradní slunečník s LED světly Ø 400 cm Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
3 805 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
3 821 Kč
Modrá
Dodání do 10 dnů
4 198 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 805 Kč
Vínová
Dodání do 10 dnů
4 683 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 10 dnů
3 787 Kč
Cihlová
Dodání do 10 dnů
3 818 Kč
Písková
Dodání do 10 dnů
3 807 Kč










Zboží ihned, platba za 14 dní