- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní lehátka
- Skládací zahradní lehátko 2 ks se stolkem Dekorhome
Skládací zahradní lehátko 2 ks se stolkem Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento zahradní set 2 opalovacích lehátek a 1 skládacího stolku v sobě kombinuje styl i funkčnost a dodá vaší zahradě, terase, bazénu či jinému venkovnímu prostoru rustikální půvab.
Opalovací lehátko je vyrobené z odolného masivního akáciového dřeva, které bylo ošetřené přírodním olejem a vyznačuje se vynikající odolností proti povětrnostním vlivům. Proto můžete naši sadu lehátek bezstarostně používat ve venkovním prostředí. Na stabilní skládací stolek můžete položit vše, co chcete mít po ruce. Když sadu lehátek se stolkem právě nepoužíváte, můžete ji složit, a ušetřit tak místo.
Barva:
hnědá
Materiál:
masivní akáciové dřevo s přírodní olejovou povrchovou úpravou
Rozměry lehátka:
šířka: 55 cm
délka: 184 cm
výška: 64 cm
Rozměry stolku:
šířka: 40 cm
hloubka: 40 cm
výška: 40 cm
Hmotnost:
27,5 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 55 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| DÉLKA | 184 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 64 cm |
| HMOTNOST | 27,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x lehátko |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 40 cm |
| ŠÍŘKA LEHÁTKA | 55 cm |
| DÉLKA LEHÁTKA | 184 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 64 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| TVAR | Čtvercový |
| ŠÍŘKA | 40 cm, 55 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| DÉLKA | 184 cm |
| VÝŠKA | 40 cm, 64 cm |
| HMOTNOST | 27,5 kg |
| MATERIÁL | Masivní dřevo |
| OBSAH SETU | 1x stolek, 2x lehátko |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| TYP STOLU | Odkládací |
| ŠÍŘKA STOLU | 40 cm |
| HLOUBKA STOLU | 40 cm |
| VÝŠKA STOLU | 40 cm |
| ŠÍŘKA LEHÁTKA | 55 cm |
| DÉLKA LEHÁTKA | 184 cm |
| VÝŠKA LEHÁTKA | 64 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Poduška na lehátko Dekorhome
Zahradní slunečník 250x250 cm Dekorhome
Zahradní slunečník 250x250 cm Dekorhome
Cihlová
Dodání do 10 dnů
4 258 Kč
Bordó
Dodání do 10 dnů
4 152 Kč
Modrá
Není skladem
3 900 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
4 265 Kč
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Zahradní truhlík s treláží 100x43x142 cm PP Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
3 541 Kč
Zelená
Není skladem
7 201 Kč
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 401 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
3 582 Kč
Zahradní slunečník Ø 350 cm
Zahradní slunečník s přenosným stojanem 250x250 cm Dekorhome
Zahradní slunečník s přenosným stojanem 250x250 cm Dekorhome
Krémová
Není skladem
6 154 Kč
Zelená
Není skladem
5 740 Kč
Antracit
Není skladem
5 374 Kč
Zahradní sedací souprava 5 ks Dekorhome
Zahradní sedací souprava 5 ks Dekorhome
Hnědá
Dodání do 10 dnů
12 388 Kč
Šedá
Není skladem
13 612 Kč
Černá
Není skladem
11 565 Kč













Zboží ihned, platba za 14 dní