- Domů
- Zahrada
- Zahradní nábytek
- Zahradní křesla a židle
- Zahradní křesla
- Skládací plážové křeslo eukalyptové dřevo Dekorhome
Skládací plážové křeslo eukalyptové dřevo Dekorhome
Telefonická objednávka
Vychutnejte si svůj volný čas v našem pohodlném plážovém křesle! Polohovací křeslo se bude skvěle vyjímat na vaší zahradě, terase a balkonu. Je navíc lehké a skládací, takže se taky perfektně hodí na pláž a kempování!
Naše kempingové křeslo se skládá z pevného dřevěného rámu a vysoce kvalitního sedáku, odolného vůči povětrnostním vlivům. Kromě toho jej můžete nastavit do 3 různých poloh, abyste se v něm mohli pohodlně uvelebit. Zahradní křesílko lze složit, takže ho můžete bez obtíží přenášet nebo uskladnit, když ho právě nepoužíváte.
Toto zahradní lehátko je nutné sestavit.
Barva:
vícebarevné
červená
modrá
šedá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
eukalyptové dřevo / látka
Rozměry:
šířka: 60 cm
hloubka: 112 / 119 / 127 cm
výška: 81 / 88,5 / 95 cm
šířka sedu: 40 cm
gramáž látky: 230 g/m², voděodolná
Hmotnost:
6,5 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 60 cm |
| HLOUBKA | 112 cm, 119 cm, 127 cm |
| VÝŠKA | 81 cm, 88,5 cm, 95 cm |
| HMOTNOST | 6,5 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, Polyester |
| ŠÍŘKA SEDU | 40 cm |
| SKLÁDACÍ | Ano |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| HOUPACÍ MECHANISMUS | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÍ OPĚRKA | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Vyvýšený zahradní truhlík 100 x 100 x 77 cm pozinkovaná ocel
Vyvýšený zahradní truhlík 100 x 100 x 77 cm pozinkovaná ocel
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 821 Kč
Hnědá
Dodání do 10 dnů
1 838 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
1 631 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 861 Kč
Zahradní jídelní stůl 150 x 90 cm z akáciového dřeva
Zahradní bistro set 3 ks litý hliník Dekorhome
Zahradní bistro set 3 ks litý hliník Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
6 009 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
6 003 Kč
Černá
Dodání do 10 dnů
6 366 Kč
Bronzová
Dodání do 10 dnů
6 082 Kč
Zahradní jídelní stůl 200 x 90 cm z akáciového dřeva Dekorhome
Zahradní lehátko s podnožkou akáciové dřevo
Zahradní lehátko s podnožkou akáciové dřevo
Hnědá
Dodání do 10 dnů
3 663 Kč
Šedá
Dodání do 10 dnů
6 682 Kč
Plážový slunečník ø 215 cm Dekorhome
Plážový slunečník ø 215 cm Dekorhome
Písková
Dodání do 10 dnů
1 246 Kč
Modrá
Není skladem
1 324 Kč
Zelená
Dodání do 10 dnů
1 452 Kč
Antracit
Dodání do 10 dnů
1 315 Kč



















Zboží ihned, platba za 14 dní