- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl SILVESTRO
Rozkládací jídelní stůl SILVESTRO
Telefonická objednávka
Elegantní a prostorný rozkládací jídelní stůl SILVESTRO je dokonalým doplňkem každého moderního interiéru. Díky možnosti rozložení poskytuje perfektní místo pro uspořádání rodinné oslavy či večeře.
Originální černé nohy z pevné lakované MDF a skleněná deska v šedé barvě dodávají tomuto stolu jedinečný industriální vzhled.
Barva:
šedá / černá
Materiál:
lakovaná MDF / tvrzené sklo
Rozměry:
šířka: 180 - 220 cm
hloubka: 89 cm
výška: 75 cm
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 180 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 89 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| MATERIÁL | MDF deska, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy, Atypické |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Koberec MATES TYP 1
Nástavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Nástavec na komodu s vitrínou PROVANCE W2D
Zelená
Dodání do 14 dnů
5 890 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
4 750 Kč
Sosna andersen
Dodání do 14 dnů
6 590 Kč



Zboží ihned, platba za 14 dní