- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava OREO
Rozkládací sedací souprava OREO
Telefonická objednávka
Představujeme vám ultramoderní rohovou sedací soupravu OREO U, která je jistě tou správnou volbou. Přitažlivou ji činí celočalouněné provedení kvalitní látkou Soro v barvě šedobéžová Taupe, takže ji klidně můžete umístit do prostoru a nechat ji vyniknout.
Je rozkládací a dokáže poskytnout plnohodnotnou plochu na spaní o rozměru 120x252 cm. Určitě oceníte i dva úložné prostory v otomanech, který rozhodně nezůstanou nevyužity. Sedací souprava OREO U disponuje také šesti polohovacími opěrkami hlavy, které zajišťují komfortní opření zad a hlavy. Postavena je na plastových nožičkách ve stříbrné barvě. Zkrášlete svůj obývací pokoj touto kráskou.
Možnost objednání v 7 barevných odstínech látky Soro s dodací lhůtou 6-8 týdnů. Při individuální objednávce je třeba zaplatit 10% zálohu z dané částky. Po uhrazení zálohy bude Váš požadavek zadán do výroby.
Barva:
šedohnědá taupe
Materiál:
látka Soro 23 / plast / pružina Falista / PUR pěna
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 320 cm
hloubka: 155 / 202 cm
výška: 88 / 103 cm
šířka sedu: 135 cm
hloubka sedu: 54 cm
výška sedu: 41 cm
plocha na spaní: 120 x 252 cm
šířka otomanu: 98 cm
výška nožiček: 5 cm
Nosnost:
90 kg / osoba
Hmotnost:
195 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 320 cm |
| HLOUBKA | 155 cm, 202 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 103 cm |
| HMOTNOST | 195 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Plast, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 320 cm |
| HLOUBKA | 155 cm, 202 cm |
| VÝŠKA | 88 cm, 103 cm |
| HMOTNOST | 195 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, PUR pěna, Plast, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 54 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.













Zboží ihned, platba za 14 dní