- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava MANTY U
Rozkládací sedací souprava MANTY U
Telefonická objednávka
Užít si příjemný a relaxační večer je obtížně realizovatelné bez pohodlné sedací soupravy. S rohovou sedací soupravou MANTY U získáte vaši soukromou oázu klidu.
Celočalouněná je látkou Matana v šedé barvě, která potěší všechny milovníky interiérového designu, protože ji klidně můžete umístit i do prostoru a nechat ji vyniknout. Pyšní se funkcí rozkladu, jednoduše přeměníte sedačku na pohodlné lůžko o ploše 124x263 cm. Polohovací opěrky hlavy se postarají o zdravé a komfortní opření hlavy a zad. Sedačka nabízí také úložný prostor, který rozhodně nezůstane nevyužitý. Sedačku podpírají moderní černé kovové nožičky.
Nevyhovují vám rozměry sedačky? Nabízíme vám možnost poskládat si sedačku dle vlastních představ a vlastní potřeby. K tomu vám poslouží jednotlivé komponenty, které naleznete v naší nabídce. Objednávku si vytvořte na našem e-shopu. Doba dodání je obvykle 6-8 týdnů.
Barva:
šedá
Materiál:
látka Matana 03 / pružina Falista / PUR pěna / kov
Orientace pohovky:
pravá
levá
Výběr orientace pohovky zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Rozměry:
šířka: 370 cm
hloubka: 157 / 212 cm
výška: 72 / 94 cm
šířka sedu: 143 cm
hloubka sedu: 55 cm
výška sedu: 45 cm
rozměr plochy na spaní: 124x263 cm
rozměr otomanu: 111x133 / 164 cm
výška nožiček: 9 cm
šířka opěrky na ruce: 25 cm
Nosnost:
90 kg / osoba
Hmotnost:
213 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 370 cm |
| HLOUBKA | 157 cm, 212 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 94 cm |
| HMOTNOST | 215 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pěna, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 143 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 9 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 370 cm |
| HLOUBKA | 157 cm, 212 cm |
| VÝŠKA | 72 cm, 94 cm |
| HMOTNOST | 215 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, PUR pěna, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 143 cm |
| HLOUBKA SEDU | 55 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| POLOHOVACÍ | Ano |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 9 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní