- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava KENAI
Rozkládací sedací souprava KENAI
Telefonická objednávka
DESIGN A FUNKČNOST
Hledáte velký prostor, pohodlné sezení a moderní design? Právě jste to našli! Zavřete oči a představte si, jak se po náročném dni noříte do měkoučké sedačky. Sedací souprava KENAI ROH vám to s radostí poskytne. Celočalouněná je látkou Delicato v tmavě hnědém barevném provedení.

ELEGANTNÍ A PRAKTICKÁ
Snít nemusíte jen v noci, ale i během dne. Sedačka se může jednoduše změnit na komfortní postel s plochou na spaní o rozměru 127 x 195 cm. Dovolte sedací soupravě, aby se stala součástí vašeho domova.

ROZKLÁDACÍ FUNKCE A LŮŽKO
Velkou výhodou je úložný prostor, kde si můžete uložit vaše deky, polštáře, popřípadě jiné potřebné věci. Na komfotním sezení se podepisuje výplň v podobě pružina falista a pur pěna. Sedací souprava je postavena na stříbrných plastových nožičkách.
- pravá
- levá
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Barva:
hnědá
Materiál:
látka / dřevo / pružina falista / kov / PUR pěna
Rozměry:
šířka: 255 cm
hloubka: 196 cm
výška: 84 cm
hloubka sedu: 62 cm
výška sedu: 41 cm
výška nožiček: 5 cm
výška opěrky zad: 44,5 cm
plocha na spaní (ŠxD): 129 x 195 cm
Hmotnost:
133 kg
MONTÁŽ
Zboží je dodáváno v rozloženém stavu v kartonovém obalu. Jednoduchá montáž je možná díky přiloženému montážnímu návodu.

| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 255 cm |
| HLOUBKA | 196 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| HLOUBKA SEDU | 62 cm |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| TYP PODRUČKY | Pevné |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| PROVEDENÍ | Pravé, Levé |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.











Zboží ihned, platba za 14 dní