- Domů
- Obývací pokoj
- Sedací soupravy
- Rozkládací sedací souprava BLEKY
Rozkládací sedací souprava BLEKY
Telefonická objednávka
Skandinávská rohová sedací souprava BLEKY s funkcí rozkladu na plnohodnotné lůžko o rozměru 130x200 cm zajistí ten pravý odpočinek během dne a noci. Je ideální pro ty, kteří si váží pohodlí a funkčnosti ve své domácnosti.
Sedací souprava je čalouněna látkou Kronos v zeleném barevném provedení. Lákavý je i její úložný prostor, který oceníte při úschově dek a polštářů. BLEKY je celočalouněná, tudíž ji můžete bez obav umístit kdekoli do prostoru. O plnohodnotné opření unavených zad se postarájí tři velké polštáře. Výplň sedačky tvoří PUR pěna s kvalitní pružinou falista. Postavena je na dřevěných nožičkách v barvě buk.
Barva:
zelená
Provedení:
pravé
levé
Výběr provedení zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Kronos 19 / PUR pěna / pružina / dřevo
Rozměry:
šířka: 235 cm
hloubka: 145 cm
výška: 90 cm
šířka sedu: 135 cm
hloubka sedu: 52 cm
výška sedu: 46 cm
rozměr plochy na spaní: 130 x 200 cm
šířka otomanu: 65 cm
šířka opěrky na ruce: 15 cm
výška nožiček: 13 cm
Nosnost:
90 kg / osoba
Hmotnost:
95 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 235 cm |
| HLOUBKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 95 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 235 cm |
| HLOUBKA | 145 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 95 kg |
| NOSNOST | 90 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo, PUR pěna, Pružina |
| ŠÍŘKA SEDU | 135 cm |
| HLOUBKA SEDU | 52 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| PODRUČKY | Ano |
| ORIENTACE POHOVKY | Pravá, Levá |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby, 4 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Rozkládací konferenční stůl BEATA
Rozkládací konferenční stůl BEATA
Ořech
Dodání 10-14 dnů
5 423 Kč
Dub
Dodání 10-14 dnů
5 423 Kč
Wenge
Není skladem
5 423 Kč
Kaštan
Dodání 10-14 dnů
5 423 Kč









Zboží ihned, platba za 14 dní