- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka PRIMO
Rozkládací pohovka PRIMO
Telefonická objednávka
Moderní pohovka PRIMO je vhodná na každodenní spaní. Je to praktický kousek nábytku s moderním designem ve skandinávském stylu.
Pohovka je čalouněná látkou Mil ve čtyřech barevných variantách: pudrově růžová, mentolová, béžová a šedá. Stabilitu zajišťuji dřevěné nohy v černé barvě. Pohovka se snadno rokládá systémem KLIK-KLAK. Přední část stačí jednoduše nadzvednout a tím se pohovka automaticky rozloží na lůžko o rozměru 136 x 184 cm. Disponuje praktickým úložným prostorem a je dodávána s dekorativními polštářky. Pohovka je vyplněna bonelovou výplní.
Barva:
pudrově růžová / černá
mentolová / černá
béžová / černá
šedá / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.v
Materiál:
látka / dřevo / bonelová výplň
Rozměry:
šířka: 206 cm
hloubka: 107 cm
výška: 100 cm
hloubka sedu: 69 cm
výška sedu: 46 cm
výška nožiček: 15 cm
plocha na spaní: 184 x 136 cm
Hmotnost:
74 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Elegantní, Nadčasový |
| ŠÍŘKA | 206 cm |
| HLOUBKA | 107 cm |
| VÝŠKA | 100 cm |
| HMOTNOST | 74 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masivní dřevo |
| HLOUBKA SEDU | 69 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| POLOHOVACÍ | Ne |
| OPĚRKA HLAVY | Ne |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 15 cm |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.












Zboží ihned, platba za 14 dní