- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka MEGAIRA Dekorhome
Rozkládací pohovka MEGAIRA Dekorhome
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ DESIGN V CHESTERFIELD STYLU
Stylová pohovka MEGAIRA je dokonalým doplňkem každého interiéru. Její chesterfield design v kombinaci s typickým prošíváním na zádové opěrce dodává obývacímu pokoji, pracovně nebo pokoji pro hosty nádech luxusu a elegance. Díky výběru čtyř barevných variant - hnědé, krémové, zelené a šedé - si můžete pohovku snadno sladit s vaším interiérem. Sametové čalounění nebo látka z mikrovlákna dodávají sedačce nejen exkluzivní vzhled, ale také příjemný pocit na dotek.
- hnědá (mikrovlákno)
- šedá (samet)
- krémová (strukturovaná tkanina)
- zelená (samet)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.

PRAKTICKÁ FUNKCE ROZKLADU
MEGAIRA není jen krásná, ale také mimořádně praktická. Disponuje funkcí rozkladu, díky které ji během chvíle přeměníte na lůžko pro návštěvy. Rozměr lůžka 120 x 186 cm poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné přespání. Tato vlastnost dělá z pohovky ideální volbu nejen pro každodenní využití, ale i jako rezervní řešení pro hosty.

KVALITA, KOMFORT A MOŽNOSTI NASTAVENÍ
Pohovka je postavena na masivních nožičkách v černé nebo hnědé barvě, které zajišťují stabilitu a dlouhou životnost. Zádová opěrka je polohovací a umožňuje tři různé nastavení, což přispívá k maximálnímu pohodlí při relaxaci. Pohovka je kombinací elegance, praktičnosti a pohodlí, která z ní činí nejen funkční kus nábytku, ale také designový skvost.

TECHNICKÉ PARAMETRY
Materiál:
látka / dřevo / pružina
Rozměry:
šířka: 220 cm
hloubka: 95 cm
výška: 88 cm
šířka sedu: 186 cm
hloubka sedu: 60 cm
výška sedu: 44 cm
výška zádové opěrky: 47 cm
výška područek: 63 cm
rozměr plochy na spaní: 120 x 186 cm
MONTÁŽ
Aby byla montáž co nejjednodušší, je každý výrobek dodáván s návodem.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Chesterfield, Moderní |
| ŠÍŘKA | 220 cm |
| HLOUBKA | 95 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| HMOTNOST | 65 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masivní dřevo |
| ŠÍŘKA SEDU | 186 cm |
| HLOUBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 47 cm |
| PODRUČKY | Ano |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| ROZMĚR LŮŽKA | 120 x 190 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Konferenční stolek XANTHOS Dekorhome
Dub
Dodání do 14 dnů
9 190 Kč
Sheeshamové dřevo
Není skladem
5 290 Kč
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Konferenční stolek ESUS 80 cm Dekorhome
Měděná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Zlatá
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč
Stříbrná
Dodání do 14 dnů
10 090 Kč





















Zboží ihned, platba za 14 dní