- Domů
- Obývací pokoj
- Pohovky a gauče
- Rozkládací pohovka ALABAMA
Rozkládací pohovka ALABAMA
Telefonická objednávka
Praktická stylová rozkládací pohovka ALABAMA se hodí do každého dětského, studentského či obývacího pokoje, který chcete sytými barvami oživit. Dodává se v několika barevných provedení.
Má praktický úložný prostor, kde si můžete uložit přikrývky či polštáře.
Je vhodná pro každodenní spaní, rozkládá se nenáročným systémem automat KLIK-KLAK, takže je její rozkládání velmi jednoduché - stačí ji nadzvednout a automaticky se rozloží na pohodlnou prostornou pohovku s plochou na spaní 116 x 195 cm.
Svým uživatelům poskytuje příjemné bonelové sezení s výškou sedu 47 cm.
Barva:
hořčicová / šedá
vínová / šedá
modrá / šedá
červená / černobílý vzor
modrá / černobílý vzor
růžová / černobílý vzor
zelená / černobílý vzor
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
látka Malmo / bonelová výplň sedací části
Rozměry:
šířka: 195 cm
výška: 90 cm
hloubka: 90 cm
výška sedu: 47 cm
hloubka sedu: 53 cm
plocha na spaní: 195x116 cm
výška nožiček: 5 cm
Hmotnost:
61,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 195 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 61,5 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 116 x 195 cm |
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍŘKA | 195 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOST | 61,5 kg |
| NOSNOST | 200 kg |
| MATERIÁL | Látka, Pružina |
| HLOUBKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| VÝŠKA OPĚRKY ZAD | 52 cm |
| VÝŠKA NOŽIČEK | 5 cm |
| PODRUČKY | Ne |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 3 osoby |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
| ROZMĚR LŮŽKA | 116 x 195 cm |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.






























Zboží ihned, platba za 14 dní