- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl PALLAS CERAMIC
Rozkládací jídelní stůl PALLAS CERAMIC
Telefonická objednávka
Designový rozkládací jídelní stůl PALLAS CERAMIC je charakteristický svým netradičním vzhledem a nadčasovým provedením. Stůl nabízí možnost rozložení až na délku 210 cm, díky čemuž je možné ke stolu najednou usadit až 8 odob. Své místo najde nejen v domácnostech, ale skvěle doplní také interiéry restaurací či hotelů.
Horní deska stolu je vyrobena z MDF a potažena vrstvou kvalitní italské keramiky s efektem šedého mramoru, stabilní podnož je z MDF s podstavcem z broušené oceli.
Barva:
šedý mramor / černá / stříbrná
Materiál:
MDF / keramika / kov
Rozměry:
šířka: 160 - 210 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
rozměry podstavce: 92 x 48 cm
Hmotnost:
122 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 122 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Industriální |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 210 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 122 kg |
| MATERIÁL | Keramika, Kov, MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | Keramika, MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.








Zboží ihned, platba za 14 dní