- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl GD017
Rozkládací jídelní stůl GD017
Telefonická objednávka
Moderní rozkládací jídelní stůl nabízí jednoduchý a praktický design, který se hodí do jakéhokoliv interiéru.
Desku stolu z tvrzeného skla lze rozložit do délky 170 cm, což zaručí dostatečný prostor pro Vaše pohodlné sezení až pro 8 osob.
Čtyři kovové nohy jsou v barvě chrom nebo černé matné.
Stůl je dodáván samostatně, židle na obrázkou nejsou součástí balení.
Barva:
bílá / chrom
šedá / chrom
černá / chrom
dub artisan / černá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
sklo / kov
Rozměry:
šířka: 110 - 170 cm
hloubka: 74 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
57 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 170 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Nadčasový |
| TVAR | Obdélníkový |
| ŠÍŘKA | 110 cm, 170 cm |
| HLOUBKA | 74 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 57 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací, Univerzální |
| MATERIÁL DESKY | Sklo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
| VYSOKÝ LESK | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty7
Jídelní židle CHIC VELVET zlatá
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Stropní lampa lustr křišťál / chrom Dekorhome
Černá
Dodání do 10 dnů
1 555 Kč
Stříbrná
Dodání do 10 dnů
1 348 Kč
Závěsná lampa černá Dekorhome
Jídelní židle KIM VELVET
Vysoká skříňka DTD Dekorhome
Vysoká skříňka DTD Dekorhome
Bílá
Není skladem
4 348 Kč
Černá
Není skladem
4 902 Kč
Šedá
Není skladem
4 425 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 595 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 640 Kč
Dub sonoma
Není skladem
3 205 Kč
Beton
Není skladem
4 483 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
5 420 Kč
Černá lesk
Není skladem
4 532 Kč
























Zboží ihned, platba za 14 dní