- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací jídelní stůl CALIBER
Rozkládací jídelní stůl CALIBER
Kód produktu: V-CH-CALIBER-ST
Telefonická objednávka
Moderní oválný rozkládací stůl má stolovou desku zhotovenou z lakované a laminované MDF v dekoru matná bílá / dub san remo. Nohy jsou z lakované ocele.
Stůl disponuje funkcí rozkladu ze 160 cm na 200 cm.
Stůl je dodáván samostatně, židle nejsou součástí.
Barva:
bílá / dub san remo
Materiál:
laminovaná MDF
Rozměry:
šířka: 160 - 200 cm
šířka: 160 - 200 cm
hloubka: 90 cm
výška: 76 cm
Hmotnost:
41,5 kg
Dodáváno v demontu.
Zobrazit více
výška: 76 cm
Hmotnost:
41,5 kg
Dodáváno v demontu.
Parametry
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 41,5 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Skandinávský, Moderní |
| ŠÍŘKA | 160 cm, 200 cm |
| HLOUBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOST | 41,5 kg |
| MATERIÁL | MDF deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ano |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 4 osoby, 5 osob, 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | MDF deska |
| NOHY STOLU | 4 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Jídelní židle K283
Dostupnost dle variant
od 1 690 Kč
1 818 Kč
Přidat do oblíbených
Jídelní židle K282
Dostupnost dle variant
od 1 290 Kč
1 481 Kč
Přidat do oblíbených













Zboží ihned, platba za 14 dní