- Domů
- Kuchyň
- Jídelní stoly
- Rozkládací
- Rozkládací jídelní stůl ALARAS
Rozkládací jídelní stůl ALARAS
Telefonická objednávka
Jídelní rozkládací stůl ALARAS je vyroben v kombinaci nerezové oceli a MDF desky. Noha je v provedení dub sonoma. Stůl nabízíme ve dvou rozměrech: (š x h) 140 - 200 x 85 cm a 160 - 220 x 90 cm. Vyška je u obou rozměrů 75 cm.
Barva:
bílá / dub sonoma
Materiál:
MDF / kov
Rozměry:
šířka: 140 / 160 - 200 / 220 cm
hloubka: 85 / 90 cm
výška: 75 cm
Výběr rozměru zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Hmotnost:
81 / 83 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 140 cm, 160 cm, 200 cm, 220 cm |
| HLOUBKA | 85 cm, 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 81 kg, 83 kg |
| POČET MÍST K SEZENÍ | 6 osob, 8 osob a více |
| TYP STOLU | Jídelní, Rozkládací |
| MATERIÁL DESKY | MDF deska |
| MATERIÁL NOHOU | Kov, MDF deska |
| NOHY STOLU | 1 noha, Atypické |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty8
Barová židle BATEIA Dekorhome
Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Otočná jídelní židle samet / kov Dekorhome
Krémová
Není skladem
2 863 Kč
Hořčicová
Není skladem
3 210 Kč
Růžová
Není skladem
2 827 Kč
Vínová
Není skladem
2 827 Kč
Modrá
Není skladem
2 827 Kč
Světle zelená
Není skladem
2 827 Kč
Tmavě zelená
Není skladem
2 827 Kč
Hnědá
Není skladem
3 210 Kč
Světle šedá
Není skladem
2 863 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
2 863 Kč
Černá
Není skladem
2 863 Kč
Jídelní židle 2 ks TRITON Dekorhome
Jídelní židle 2 ks TRITON Dekorhome
Hnědá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Šedohnědá taupe
Dodání do 14 dnů
3 790 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
3 690 Kč
Konzolová jídelní židle 2 ks ARETE Dekorhome
Konzolová jídelní židle 2 ks ARETE Dekorhome
Šedá
Není skladem
6 372 Kč
Světle šedá
Dodání do 14 dnů
6 372 Kč
Jídelní židle K188
Jídelní židle K85
Kuchyňska linka ALINA 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Kuchyňska linka ELIZABETH 240
Bílá
Skladem
Dub sonoma
Skladem




Zboží ihned, platba za 14 dní