- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stoly
- Psací stůl s regálem Dekorhome
Telefonická objednávka
Moderní psací stůl od FMD má elegantní design a boční přihrádku s policemi a bude nedocenitelným přínosem pro vaši studovnu či kancelář.
Ve čtyřech policích po straně stolu najdete spoustu úložného prostoru pro vaše složky a další kancelářské potřeby.
Psací stůl od FMD je vyroben z odolné dřevotřísky potažené melaminem a má sofistikovanou barvu pískového dubu.
Barva:
bílá
beton
dub pískový
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
dřevotříska pokrytá melaminem
Rozměry:
šířka: 117 cm
hloubka: 73 cm
výška: 75 cm
Hmotnost:
30,5 kg

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní |
| ŠÍŘKA | 117 cm |
| HLOUBKA | 73 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOST | 30,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| ROZKLÁDACÍ | Ne |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty3
Regál se 30 policemi Dekorhome
Regál se 30 policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
5 107 Kč
Černá
Není skladem
5 262 Kč
Šedá
Není skladem
5 064 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 871 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 549 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
4 725 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
4 768 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 802 Kč
Černá lesk
Není skladem
6 050 Kč
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Knihovna / regál 140 Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
2 892 Kč
Černá
Není skladem
2 477 Kč
Šedá
Není skladem
2 311 Kč
Bílá lesk
Není skladem
2 544 Kč
Šedá lesk
Není skladem
2 647 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
2 793 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
2 062 Kč
Dub sonoma / bílá
Není skladem
2 230 Kč
Černá lesk
Není skladem
2 649 Kč






Zboží ihned, platba za 14 dní