- Domů
- Pracovna
- Pracovní stoly
- Psací stoly
- Psací stůl dřevotříska Dekorhome
Psací stůl dřevotříska Dekorhome
Telefonická objednávka
Náš elegantní a moderní psací stůl je praktickým doplňkem do vaší domácí studovny nebo pracovny.
Tento psací stůl, vyrobený z kvalitní desky, zajišťuje robustnost, odolnost a dlouhou životnost. Náš stůl je ideální pro všechny malé kanceláře, koleje, malé byty nebo pro každého, kdo chce dobře využít svůj prostor. Uplatnit ho také můžete jako konzolový stolek na chodbě. Stolek se snadno čistí vlhkým hadříkem.
Barva:
bílá vysoký lesk
šedá vysoký lesk
černá vysoký lesk
betonová
dub sonoma
bílá
šedá
černá
Výběr barvy zvolte ve variantách produktu.
Materiál:
dřevotříska
Rozměry:
šířka: 90 cm
hloubka: 40 cm
výška: 72 cm
Hmotnost:
14,5 kg
Dodáváno v demontu.

| BARVA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| STYL | Moderní, Minimalistický |
| ŠÍŘKA | 90 cm |
| HLOUBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 72 cm |
| HMOTNOST | 14,5 kg |
| MATERIÁL | DTD deska |
| TYP STOLU | PC stůl, Počítačový, Pracovní, Psací |
| MATERIÁL DESKY | DTD deska |
| MATERIÁL NOHOU | DTD deska |
| NOHY STOLU | 2 nohy |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ne |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty4
Regál se 30 policemi Dekorhome
Regál se 30 policemi Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
4 865 Kč
Černá
Není skladem
5 282 Kč
Šedá
Není skladem
5 064 Kč
Bílá lesk
Není skladem
4 871 Kč
Šedá lesk
Není skladem
4 549 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
4 725 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
4 768 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
3 802 Kč
Černá lesk
Není skladem
6 050 Kč
Regál dřevotříska Dekorhome
Regál dřevotříska Dekorhome
Bílá
Dodání do 10 dnů
898 Kč
Černá
Není skladem
1 344 Kč
Šedá
Není skladem
1 259 Kč
Bílá lesk
Není skladem
1 214 Kč
Šedá lesk
Není skladem
1 260 Kč
Dub sonoma
Dodání do 10 dnů
864 Kč
Bílá / dub sonoma
Není skladem
1 224 Kč
Beton
Dodání do 10 dnů
866 Kč
Černá lesk
Není skladem
1 579 Kč























Zboží ihned, platba za 14 dní