- Domů
- Obývací pokoj
- Odkládací stolky
- Příruční stolek Dekorhome
Telefonická objednávka
Tento odkládací stolek ve tvaru C s nadčasovým a dekorativním designem je praktickým a stylovým doplňkem vašeho stávajícího bydlení.
Kompozitní dřevo je mimořádně kvalitní, má hladký povrch a vyznačuje se pevností, stabilitou a odolností proti vlhkosti. Deska konferenčního stolku je vyrobená z kompozitního dřeva a snadno se čistí. Železný rám zajišťuje stolku k pohovce pevnost a stabilitu.
Design ve tvaru C usnadňují umístění čajového stolku vedle pohovky, postele nebo na jakémkoli zvoleném místě. A co víc, je vybaven policí, kde budete mít všechny věci na dosah ruky.
Barva:
bílá
bílá / hnědá
černá
černá / hnědá
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / kompozitní dřevo
Rozměry:
šířka: 55 cm
hloubka: 36 cm
výška: 59,5 cm
Hmotnost:
4,6 kg
Dodáváno v demontu.
| BARVA |
|
|---|---|
| STYL | Moderní, Praktický |
| ŠÍŘKA | 55 cm |
| HLOUBKA | 36 cm |
| VÝŠKA | 59,5 cm |
| HMOTNOST | 4,6 kg |
| MATERIÁL | Kov, Masivní dřevo |
| KOLEČKA | Plastová |
| TYP STOLU | Odkládací, Příruční |
| MATERIÁL DESKY | Masivní dřevo |
| MATERIÁL NOHOU | Kov |
| ÚLOŽNÝ PROSTOR | Ano |
Využijte dnes:
✴️ Výhodnější cena nábytku a doplňků včetně zlevněných produktů
Využijte výhodnější ceny u vybraných nábytku a doplňků, v nákupním košíku zadejte slevový kód, který naleznete přímo u produktu.
🌼 SLEVY AŽ 60 % velký VÝPRODEJ
Výprodej nábytku skladem s velkými slevami, který ihned odesíláme.
Hodnocení produktu
Napsali o nás na Heureka.cz
Související produkty5
Chesterfield rohová sedací souprava ZETHOS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Rohová sedací souprava DRYÁS Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Šedá
Dodání do 14 dnů
25 590 Kč
Modrá
Skladem
24 290 Kč
Smaragdová
Skladem
25 590 Kč
Hořčicová
Skladem
25 590 Kč
Rohová sedací souprava HESTIÁ Dekorhome
Rohová sedací souprava HESTIÁ Dekorhome
Růžová
Dodání do 14 dnů
32 190 Kč
Šedá
Není skladem
37 490 Kč
Krémová
Dodání do 14 dnů
39 390 Kč
Tmavě šedá
Není skladem
33 290 Kč












